Znany komentator piłkarski gra w słynną grę przed hitowym spotkaniem

Mateusz Święcicki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów sportowych w naszym kraju. Dziennikarz jest ceniony za rzetelność w komentarzu oraz poczucie humoru w trakcie komentowanych spotkań. Teraz ujawnił metodę na koncentrację przed ważnymi spotkaniami piłkarskimi.

FC Barcelona przegrała El Clasico w dramatycznych okolicznościach

W minioną sobotę odbył się wielki piłkarski hit ligi hiszpańskiej. FC Barcelona na swoim tymczasowym stadionie podjęła Real Madryt. Choć podopieczni Xaviego Hernandeza prowadzili po pierwszej połowie 1:0, to ostatecznie przegrali najbardziej prestiżowe spotkanie 1:2. Dwa gole dla "Królewskich" zdobył genialny w tym sezonie Anglik Jude Bellingham i tym samym dał cenne zwycięstwo Realowi Madryt. 

Niestety Robert Lewandowski nie zabłysnął w tym starciu. Polak pojawił się na boisku w 61. minucie i nie stworzył zagrożenia pod bramką madrytczyków. Spotkanie dostarczyło sporych emocji również za sprawą obsady komentatorskiej u polskiego nadawcy. Mecz na antenie Eleven Sports skomentował znany i lubiany duet - Mateusz Święcicki oraz Sebastian Chabiniak. Pierwszy z nich nagrał film na TikToka, gdzie ujawnia swoją metodę na przedmeczową koncentrację. Okazuje się, że Mateusz Święcicki gra w mobilną wersję słynnej gry wideo.

Reklama

Znany komentator ujawnia swoją metodę na koncentrację. To gra wideo

Komentatorzy sportowi mają bardzo różne metody na to, by zachować koncentrację przed meczem, nad którym będą pracowali. Jedni wolą się wyciszyć w hotelu i wyjść z niego już na samo spotkanie, inni wolą przebywać w towarzystwie w mieście, by poczuć atmosferę meczową i bliskość z kibicami, którzy tłumnie przybywają na placach czy rynkach. Mateusz Święcicki ujawnił, że lubi grać na smartfonie w legendarną grę wideo, którą pokochali Polacy już dwie dekady temu.

Mowa o Deluxe Ski Jump, czyli potocznie zwaną "grą w Małysza". Jest to produkcja fińskiego dewelopera Jussiego Koskeli, który tą produkcją zyskał popularność w świecie gamingowym. Święcicki na TikToku pokazuje najbardziej legendarną, drugą część gry i porównuje swoją metodę koncentracji do tego, w jaki sposób koncentrował się sam Robert Lewandowski podczas Euro 2016 we Francji.

Dziennikarz w taki właśnie sposób dba o to, by jego forma komentatorska była w jak najlepszym momencie podczas meczu. Jak widać, metoda ta poskutkowała, gdyż kibice w mediach społecznościowych bardzo chwalą styl komentatorski Mateusza Święcickiego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FC Barcelona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy