Znany aktor głosowy z GTA 5 ma radę do wszystkich graczy czekających na GTA 6

Jeśli jesteście fanami gry Grand Theft Auto 5, to z całą pewnością znacie charyzmatyczny głos jednego z głównych protagonistów tej produkcji, Michaela De Santa. Teraz aktor Ned Luke podkładający głos wspomnianej postaci w dobitnych słowach skierował swoje rady do wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują premierę GTA 6.

GTA 6 może być największym gamingowym projektem w historii branży. Z całą pewnością jest to najbardziej wyczekiwana gra na rynku i nic nie wskazuje na to, by w tej materii miało się coś zmienić. "Szóstka" rozgrzewa wszystkich, a dodatkowo jest obiektem największej liczby przecieków zalewających sieć.

O grze wiemy głównie z nieoficjalnych źródeł. W pigułce GTA 6 ma być fabularnie stylizowane na kryminalny popkulturowy duet Bonnie & Clyde, ma posiadać rozległą, potężną mapę wykraczającą poza Vice City, pozwalającą na eksplorację części Ameryki Południowej oraz ma zaoferować dwójkę grywalnych protagonistów i całą paletę aktywności głównych oraz pobocznych, które nie pozwolą na nudę.

Reklama

Kilka dni temu obchodziliśmy dziesięciolecie istnienia gry Grand Theft Auto 5, która pomimo tego, że istnieje na rynku równą dekadę, nadal jest ochoczo ogrywana przez miliony z całego świata. Z okazji rocznicy Ned Luke, amerykański aktor głosowy wcielający się w znanego z GTA 5 bohatera Michaela De Santa, bezpośrednio zwrócił się do wszystkich fanów serii od Rockstar Games.

Oczywiście nie wiadomo czy Ned Luke wystąpi także w kolejnej, zapowiedzianej przez Rockstar części. Na pewno byłaby to nie lada gratka dla wszystkich fanów, gdyby głos z GTA 5 raczył wszystkich także w wyczekiwanym GTA 6. Na szczęście nikt nie karze za marzenia...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | GTA 5 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama