Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

YouTuber wydał 70 tysięcy dolarów na największe PS5 na świecie

​Wiele razy żartowaliśmy z rozmiaru next-gena Sony, ale wygląda na to, że dla niektórych PlayStation 5 wciąż było zdecydowanie za małe.

Wystarczy tylko spojrzeć na nowy nabytek YouTubera kryjącego się za pseudonimem ZHC, który stał się właśnie szczęśliwym posiadaczem jedynej na świecie, mierzącej 3 metry wysokości i ważącej 226 kilogramów, gigantyczej konsoli PS5.

Reklama

Jeśli więc mieliście problem ze znalezieniem odpowiedniej szafki RTV dla swojego nowego PlayStation, to pomyślcie sobie, że ktoś ma problem ze znalezieniem dla niej... odpowiedniego pokoju!

Powiększony next-gen Sony, który kosztował YouTubera 70 tysięcy dolarów, jest 100 razy większy niż klasyczne PS5, a do tego do kompletu z gigantyczną konsolą jest też gigantyczny kontroler DualSense, więc całość potrzebuje naprawdę dużo miejsca.

Żeby nadał całość jeszcze więcej indywidualnego koloru, ZHC spędził ponad 100 godzin na customowym malowaniu swojego nabytku, żeby już nie było absolutnie żadnych wątpliwości, że jest tylko jeden taki egzemplarz na świecie.

A co z nami? Czy my w końcu też dostaniemy możliwość zmiany koloru swojej konsoli? Bo nie da się ukryć, że do tego domyślnego białego trudno się przyzwyczaić. Teoretycznie jest taka opcja, bo amerykańska firma ICYMI wprowadziła do sprzedaży czarne panele do konsoli PS5, tyle że są z nimi dwa podstawowe problemy.

Po pierwsze, nie są produkowane przez Sony, a Japończycy zdążyli już wyrazić swoje zdanie na ten temat i trudno się temu dziwić, bo zapewne sami mieli takie w planach, tyle że później i drożej.

W związku z tym podważają legalność tego rozwiązania, powołując się na zastrzeżony design, ale marka ICYMI zapewnia, że wszystko jest zgodne z prawem, bo ich produkt oferuje design “znany, ale z istotnymi zmianami".

Po drugie, są tak samo trudno dostępne jak samo PlayStation 5 - najbliższe dostawy spodziewane są w maju, bo wszystkie egzemplarze przewidziane na luty, marzec i kwiecień zostały już sprzedane.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje