Reklama

Xbox One: Wyciekła data premiery. Prawdziwa?

Wielu oczekiwało, że na gamescomie Microsoft wyjawi nareszcie swoja wielką tajemnicę, czyli datę premiery Xboksa One.

Gigant z Redmond ponownie jednak rozczarował, podczas gdy Sony nie zmarnowało okazji i ujawniło, że PS4 pojawi się w USA 15, a w Europie 29 listopada. Teraz do sieci wyciekł mail sugerujący, że XBO zadebiutuje - przynajmniej w Stanach - wcześniej...

Redakcja serwisu Kotaku weszła w posiadanie maila przekazanego im przez człowieka pracującego w firmie odpowiedzialnej za marketing i reklamy dla amerykańskiej sieci sklepów Walmart. Wiadomość - pochodząca z wczorajszej konferencji giganta - zawiera tabelkę z informacjami o premierach, w trakcie których placówki będą otwierane już o północy. Obok takich produkcji jak GTA V czy Battlefielda 4, znalazło się również Xbox One.

Reklama

Konsola Microsoftu miałaby pojawić się na amerykańskich półkach sklepowych 8 listopada, a więc na tydzień przed PlayStation 4, które w Stanach Zjednoczonych ukaże się 15 listopada. Przynajmniej więc w USA gigant z Redmond wyprzedziłby Sony. Tylko czy siedem dni zrobiłoby wielką różnicę graczom, którzy już jakiś czas temu wybrali swoją platformę?

I jeszcze jedno - na razie termin ten należy traktować z dystansem. Nie dość, że jest to tylko mail przekazany przez anonimowego informatora, który może w kilka minut każdy zrobić, to jeszcze w samej wiadomości przy Xboksie One nie widnieje adnotacja "potwierdzono", która obecna jest przy wszystkich pozostałych pozycjach.

No i pamiętajmy - data dotyczy tylko rynku amerykańskiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy