Xbox Game Pass: Zmiany w usłudze są związane z nadchodzącym Call of Duty?

Nadchodzą zmiany w usłudze Xbox Game Pass mają mieć związek z włączeniem do jej zawartości nowego Call Duty.

Wczoraj pojawił się raport Wall Street Journal, według którego nadchodzące, tegoroczne Call of Duty ma się pojawić w Game Passie i jest to już potwierdzone odpowiednimi umowami. Informacja ta ma zostać publicznie ujawniona podczas czerwcowego pokazu organizowanego przez Xbox. W ślad za raportem WSJ pojawiły się doniesienia z kilku źródeł, które twierdzą, że Microsoft planuje zmiany w poziomach Game Passa, być może nawet kolejną podwyżkę cen - właśnie z powodu pojawienia się w niej nowego CoD-a.

Na forum ResetEra, znany insider "Shinobi" poinformował, że nadchodzą zmiany cen - była to odpowiedź na komentarz, że Microsoft wprowadzi nowe ceny i zreorganizuje Game Passa. W serwisie X hiszpański insider "eXtas1s" twierdzi, że w poziomach Game Passa pojawią się zmiany, głównie z powodu Call of Duty, jednak nie podał żadnych dodatkowych szczegółów na ten temat.

Reklama

Kolejny insider, który odniósł się do plotek o zmianach w Game Passie to NateDrake, który brał udział w tej samej dyskusji co eXtas1s. W odpowiedzi na pytania na forum ResetEra, dotyczących zakresu zmian oraz ewentualnych podwyżek cen, insider odpowiedział, że będą one dotyczyły obu aspektów usługi.

W przeszłości każde z tych źródeł okazywało się być całkiem precyzyjne, ale oczywiście do czasu oficjalnego potwierdzenia każde takie sensacyjne doniesienie należy traktować z należytą rezerwą. Natomiast czy samo pojawienie się nowego Call of Duty w usłudze tłumaczy ewentualne decyzje o podwyżkach cen, nawet biorąc pod uwagę jak ważna i wyczekiwana jest to seria? Na to pytanie musicie odpowiedzieć już sobie sami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Game Pass | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy