Reklama

Xbox Game Pass na PC w formacie 3-miesięcznego dostępu trafia do sprzedaży

Teraz w popularnych sieciach sklepów z elektroniką można nabyć 3-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass na PC, która umożliwia dostęp do grania w ponad 100 gier. Ponadto, w ramach XGP na PC użytkownicy będą mogli wkrótce skorzystać z usługi EA Play, która zapewnia jeszcze więcej tytułów od Electronic Arts.

Wystarczy komputer z systemem Windows 10 i dedykowana aplikacja Xbox, aby móc wejść w świat swoich ulubionych gier i cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie. Na graczy czeka obszerna biblioteka ponad 100 tytułów stworzonych z myślą o PC, jak i możliwość zagrania w zupełnie nowe gry z Xbox Game Studios w dniu ich uruchomienia.

To nadal jednak nie wszystko. Po zakupie Xbox Game Pass na PC użytkownicy otrzymają dostęp do ekskluzywnych zniżek oraz ofert na wyłączność. Kod można wykorzystać w dowolnym momencie - nie posiada on ograniczenia daty przydatności.

Reklama

Nie zabrakło też niespodzianki dla fanów gier tworzonych przez Electronic Arts. Na XGP na PC wkrótce pojawi się usługa EA Play, dzięki której gracze otrzymają natychmiastowe dostępy do kolekcji ulubionych serii i tytułów EA na komputerach, a także ekskluzywnych wyzwań i nagród w grze, do specjalnej zawartości przeznaczonej wyłącznie dla subskrybentów oraz wczesnych wersji próbnych wybranych nowych gier.

Poniżej przedstawiamy zestawienie abonamentów w ramach Xbox Game Pass. Krzyżyk w danym wierszu oznacza dostępność.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje