Reklama

Xbox Game Pass. 4 nowe gry w usłudze. Jakie?

Xbox Game Pass nadal rozszerza swój katalog gier na czerwiec 2022 r. Tylko dzisiaj do usługi trafiają aż 4 nowe gry.

Wygląda na to, że czerwiec jest kolejnym bardzo dobrym miesiącem dla subskrybentów Xbox Game Pass, a nadchodząca impreza Microsoftu i Bethesdy będzie obfitowała w kolejne tytuły, które na pewno zostaną dodane do subskrypcji. Do tej pory w samym tylko czerwcu pojawiły się For Honor: Marching Fire Edition i Ninja Gaiden: Master Collection

W najnowszej aktualizacji Xbox Game Pass każdy znajdzie coś dla siebie

Nowe tytuły Xbox Game Pass to: Assassin’s Creed Origins, Chorus, Disc Room i Spacelines from the Far Out. Pierwszej gry raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To pierwszy Assassin’s Creed w zmienionej formule, która bardzo przypadła nowym graczom. Origins pojawia się z next-genową łatką, która pozwala uruchomić grę w 60 FPSach.

Reklama

Chorus to kosmiczna strzelanka, Disc Room to gra typu roguelike o przetrwaniu, w której gracze muszą poruszać się po pokojach wypełnionych śmiercionośnymi pułapkami opartymi na dyskach, a Spacelines from the Far Out to symulator współpracy, w którym gracze muszą zarządzać linią lotniczą w kosmosie. Jak widzicie, wybór jest bardzo zróżnicowany i przypadnie do gustu fanom wielu gatunków. 

Prawdopodobnie w czerwcu otrzymamy jeszcze sporo innych gier - Microsoft zawsze dodaje je na początku i pod koniec miesiąca. Należy też pamiętać, że 15 czerwca z Xbox Game Pass zniknie 5 gier: Darkest Dungeon, Dungeons and Dragons Dark Alliance, GreedFall, Limbo i Worms Rumble. Polecamy ograć je jak najszybciej!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox | Xbox Games Pass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy