Reklama

Wystartowały otwarte testy Quake Champions

​Firma Bethesda postanowiła udostępnić Quake Champions szerszemu gronu graczy. Dzisiaj rozpoczęły się otwarte testy nastawionej na sieciową zabawę produkcji.

Beta potrwa przez dziewięć kolejnych dni - do 21 maja. Aby móc sprawdzić wczesną wersję tytułu, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej projektu - TUTAJ. Wszyscy zainteresowani otrzymają stosowny kod natychmiast.

W ramach testów twórcy oddali do naszej dyspozycji wszystkich bohaterów oraz warianty rozgrywki. Wśród trybów jest także jeden nowy - przeznaczona dla dwóch czteroosobowych drużyn opcja o nazwie ofiara. Celem jest zdominowanie wybranej areny.

Jednocześnie Bethesda zniosła ograniczenia związane z publikowaniem materiałów z gry. W internecie możemy więc dzielić się obrazkami, filmami, wrażeniami czy prowadzić transmisje z rozgrywką.

Reklama

Data premiery pełnej wersji Quake Champions nie jest na razie znana. Warto zaznaczyć, że docelowo produkcja bazować będzie na modelu F2P, co oznacza, że zagramy za darmo, choć pojawią się opcjonalne mikrotransakcje.

My już testowaliśmy Quake Champions - nasze wrażenia związane z grą znajdziecie na TEJ STRONIE.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje