​Wystartowała otwarta beta w World War 3. Gra dostępna jest za darmo na PC

Wraz z końcem września ruszyły otwarte testy beta w World War 3 - sieciowej strzelaninie osadzonej w klimacie wojny tworzonej przez polskich producentów z gliwickiego studia The Farm 51. Deweloperzy uraczyli wszystkich graczy licznymi zmianami.

World War 3 można było już w przeszłości testować w ramach m.in. testów obciążeniowych czy oficjalnych zamkniętych testów beta. Teraz przyszła na otwarte testy, do których przystąpić może tak naprawdę każdy. Gra dostępna jest do pobrania na platformie Steam lub bezpośrednio z oficjalnej strony tej produkcji.

World War 3 dostępny za darmo. Gra doczekała się wielu zmian

Twórcy z The Farm 51 chwalą się, że udało im się wprowadzić niezliczone ulepszenia techniczne, graficzne i dźwiękowe, co ma pozytywnie wpłynąć na jakość samej rozgrywki. Producenci usunęli uciążliwe błędy i dodali kolejne funkcje oraz wiele nowych broni, by w większym stopniu wpłynąć na doznania i konkurencyjność World War 3.

Reklama

Jeśli chodzi o kluczowe nowości, to wymienić trzeba przede wszystkim sklep, który oficjalnie zagościł w grze, a wraz z nim UNC, czyli walutę premium do dokonywania w nim zakupów. Gracze od teraz mogą zdobywać osiągnięcia mistrzowskie dla broni i uderzeń. Dodano także samouczek, który instruuje w aspektach strzelania i poruszania się.

Niewątpliwie na szczególną uwagę zasługuje mapa Smoleńsk, która doczekała się sporej modernizacji. Znajdziemy w niej nowe strefy walki, naturalne oświetlenie, ulepszony teren i sporo dodatkowych elementów infrastruktury.

W World War 3 trwa właśnie specjalne wydarzenie, dzięki któremu możecie zdobyć dodatkowe Punkty Doświadczenia za każdą bitwę stoczoną podczas szybszego startu. Event potrwa od 26 września i zakończy się dokładnie 6 października.

O wszystkich zmianach, które nastąpiły w "polskim Battlefieldzie" przeczytacie na oficjalnym blogu gry, który znajduje się pod tym adresem. Jeśli chodzi z kolei o grywalność, to World War 3 cieszy się podczas otwartej bety naprawdę sporą popularnością, o czym poświadcza poniższy wykres.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World War 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy