World War 3 za darmo w ramach otwartych testów

Gliwickie studio The Farm 51 ponownie poczyniło ukłon w kierunku graczy. Już od 29 września sztandarowy tytuł deweloperów, czyli World War 3 wejdzie w fazę otwartych testów beta, co oznacza, że każdy będzie mógł wskoczyć na serwery i włączyć się do rozgrywki.

Z kolei ci, którzy zakupili wcześniej Pakiet Zamkniętej Bety bądź Pakiet Weterana otrzymają przepustkę na serwery trzy dni wcześniej i przystąpią do testów już 26 września. Data zakończenia otwartych testów nie jest znana. Docelowo World War 3 ma być grą opartą o model free-to-play, a więc dostępną dla każdego za darmo.

Jakich nowości możemy spodziewać się w otwartej becie? The Farm 51 wskazuje przede wszystkim na ogrom ulepszeń technicznych, wizualnych i dźwiękowych w samej rozgrywce. Ponadto do dyspozycji graczy w rotacji map uświadczyć będziecie mogli przerobioną mapę Smoleńska.

Reklama

Warto jeszcze wspomnieć, że między 26 września a 5 października deweloperzy przygotowali kilka wydarzeń premierowych. Podczas starć będzie można zebrać dodatkowe doświadczenie. Z kolei oglądanie wybranych transmisji na Twitchu we wspomnianych ramach czasowych pozwoli zgarnąć darmowe przedmioty w grze.

World War 3, czyli polski Battlefield

Najnowsze dzieło studia The Farm 51 otrzymało zarówno przez krytyków, jak i społeczność graczy miano "polskiego Battlefielda". Tytuł bazuje na drużynowych wojennych potyczkach, w których filarem jest szeroki asortyment dostępny w arsenale każdego żołnierza przystępującego do walki.

Na uwagę zasługuje fakt, że w World War 3 możemy zagrać np. na ciekawie odwzorowanej mapie Warszawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World War 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy