Wysoko oceniana strategia turowa do pobrania za darmo w Epic Games!

Epic Games nie zamierza się zatrzymywać w rozdawaniu kolejnych gier wideo całkowicie bezpłatnie. Już teraz do swoich bibliotek dodacie kultową produkcję z gatunku turowych strategii - Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War.

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War za darmo w Epic Games od 17 do 24 marca

Tytuł, który możecie odebrać za darmo to nic innego jak strategiczna turowa produkcja z szerokiego uniwersum Warhammera 40,000. Dzieło pojawiło się na rynku w połowie 2018 roku za sprawą Proxy Studios.

Podczas rozgrywki uświadczymy cztery grywalne frakcje (Astra Millitarum, Orkowie, Nekroni, Kosmiczni Marines) w świecie wypełnionym przemocą i terrorem. Każda z frakcji wyróżnia się innymi jednostkami, funkcjami i drzewkiem technologicznym. Prócz trybu współpracy bądź rywalizacji z przyjaciółmi i innymi graczami z całego świata twórcy udostępnili rozwiniętą sztuczną inteligencję w trybie single player.

Reklama

Gracz w tej turowej strategii musi rozbudowywać swoje imperium poprzez wznoszenie fortyfikacji i miast, zbieranie zasobów, budowanie maszyn wojennych i rozwijanie coraz to bardziej innowacyjnych technologii. Na pochwałę zasługuje także proceduralnie generowany świat, który dodaje do gameplayu sporą dawkę regrywalności.

Warhammer 40,00: Gladius - Relics of War oferuje świetną jak na standardy turowej strategii oprawę graficzną i bardzo ciekawe animacje, które urzekną miłośników gatunku.

Z kolei w przyszłym tygodniu do odebrania w Epic Games będzie pakiet Ishizuchi w grze World of Warships. Oprócz tego do swoich kont bezpłatnie przypiszecie grę Chess Ultra, rozbudowaną szachową produkcję oferującą grafikę 4K, sztuczną inteligencję zweryfikowaną przez arcymistrza, jak również wsparcie VR, czyli wirtualnej rzeczywistości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | Warhammer 40K
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy