Reklama

​Wyprzedaż w sklepie Nintendo. Co warto kupić?

Wakacje sprzyjają licznym wyprzedażom gier. Niemal w tym samym czasie ciekawe oferty możemy znaleźć w sklepie Blizzarda, jak również na platformie Steam podczas tzw. Summer Sale. Co ciekawego kupimy na letnich promocjach w sklepie Nintendo?

O tym, że lato to najciekawszy sezon dla wszystkich graczy i łowców okazji - wie każdy, kto zanosił się z zamiarem zakupu wymarzonego przez siebie tytułu. Chociaż premier nowych produkcji w okresie wakacyjnym nie jest zbyt wiele, to przynajmniej każdy powinien upatrzyć coś dla siebie w atrakcyjnej cenie.

W sklepie Nintendo eShop wystartowała właśnie letnia wyprzedaż gier. Wydarzenie potrwa do 6 lipca. Wiele tytułów przecenionych zostało o 25, 30, 50, a nawet 60%. Promocje obejmują sporo gier z gatunku AAA. Mamy również wiele produkcji stworzonych przez Nintendo, ale pojawiają się także gry od niezależnych deweloperów.

Reklama

Oczywiście spotkamy gorące produkcje od takich wydawców jak: Ubisoft, Capcom, 2k Games, SEGA czy Activision Blizzard.

Wyprzedaż w sklepie Nintendo. Na co warto zwrócić uwagę?

Największe zniżki:

  • DOOM Eternal (promocja 67%, cena finalna 19,79 $)
  • Just Dance 2022 (promocja 60%, cena finalna 19,99 $)
  • Persona 5 Strikers (promocja 50%, cena finalna 29,99 $)
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (promocja 50%, cena finalna 29,99 $)
  • Dark Souls: Remastered (promocja 50%, cena finalna 19,99 $)
  • Monster Hunter Rise (promocja 49%, cena finalna 30,59 $)

Z ciekawych propozycji przecenione o 25% mamy LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Podobną zniżką objęty został Assassin’s Creed: The Ezio Collection.

Zniżki pojawiły się również w przypadku tytułów: Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, Hades, No More Heroes, Star Wars: KOTOR, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Super Mario Maker 2 czy Super Mario Odyssey.

Pamiętajcie, że wyprzedaż potrwa do 6 lipca. Warto się więc pospieszyć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy