Reklama

WWE 2K15 w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra WWE 2K15.

Tytuł pojawi się 31 października i będzie dostępny na konsole PlayStation3, Xbox 360 oraz PlayStation4 i Xbox One w angielskiej wersji językowej.

W polskiej dystrybucji będzie dostępna również limitowana edycja:  WWE 2K15 - Hulkmania na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wyjątkowy zestaw zawierać będzie 2 grywalne postacie Hogana, przedmioty z autografem, figurkę i wiele więcej.

Edycja WWE 2K15 Hulkmania zawierać będzie:

Reklama

  • Grę WWE 2K15
  • Ekskluzywne opakowanie
  • Kolekcjonerską kartę postaci z autografem Hulka Hogana
  • Winylową figurkę Funko "Hollywood" Hulk Hogan
  • Kawałek autentycznej maty z ringu z występu  Hulka Hogana Monday Night Raw, który odbył się 10 marca 2014 w Memphis
  • Dwie pre-orderowe grywalne postacie: Hulk Hogan i "Hollywood" Hulk Hogan
  • Dostęp do ogólnodostępnej oferty przedpremierowej - pakiet z grywalną postacią Stinga.

"Pierwszy raz w grze komputerowej pojawiłem się dwadzieścia pięć lat temu, ale jeszcze nigdy nie byłem tak podekscytowany jak teraz, gdy jestem częścią tegorocznego projektu" mówił Hogan. "Pozostaje mi tylko powiedzieć: co ty zrobisz, gdy spotkasz się z grą WWE 2K15 Hulkmania Edition?".

Od czasu pierwszych sparingów z takimi przeciwnikami jak Andre the Giant, "The Million Dollar Man" Ted DiBiase, Ultimate Warrior, "Macho Man" Randy Savage i "Rowdy" Roddy Piper, popularność Hulkmanii nieustannie rosła, a fani pokochali charyzmatycznego zapaśnika. Po wielu latach od porzucenia ringu na początku lat 90. Hogan wrócił jako "Hollywood" Hulk i mierzył się z nowymi rywalami, jak The Rock, Sting czy Goldberg. W 2005 roku, po dziesięcioleciach pełnych sukcesów, Hogan został włączony do WWE Hall of Fame.

Wpływ Hogana na popkulturę nie ograniczał się jedynie do ringu. Angażował się w przemysł filmowy, telewizyjny, muzyczny, radio, restaurację czy projekty charytatywne. Począwszy od kreskówki Hulk Hogan’s Rock’n’Wrestling, przez jego rolę w filmie Rocky III aż po powalającą okładkę Sports Illustrated i reality show Uparty jak Hogan, Hulk Hogan umocnił swoją pozycję ikonicznej postaci uwielbianej przez świat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy