World War 3: "Polski Battlefield" dostępny za darmo

Twórcy z gliwickiego studia The Farm 51 udostępnili grę World War 3 do pobrania i wypróbowania za darmo. Spieszcie się, bowiem "polskiego Battlefielda" można bezpłatnie pobrać i wytestować tylko od 3 do 7 lutego (do godz. 13:00).

Akcja organizowana jest w ramach tzw. publicznych testów obciążeniowych (stress-testów). Developerzy chcą sprawdzić, czy przygotowana przez nich infrastruktura jest w stanie zapewnić komfort rozgrywki przy większym natłoku graczy. "Wciąż jesteśmy w fazie
zamkniętej bety, ale test o takim zakresie pomoże nam przygotować się do uruchomienia World War 3 w trybie otwartej bety w modelu free-to-play w marcu 2022 roku" - czytamy w zapowiedziach.

Każdy, kto teraz dołączy do bitewnych pól otrzyma wyjątkowy hełm, który w ekwipunku pozostanie nawet po zakończonych, trwających kilka dni testach.

Reklama

Jak zagrać w World War 3 za darmo?

World War 3 można pobrać całkowicie za darmo z platformy MY.GAMES. Przed przystąpieniem do rozgrywki należy oczywiście założyć konto i zalogować się w serwisie. Użytkownicy Steam, mogą to zrobić za pośrednictwem tej platformy. Wystarczy wejść na stronę World War 3 na Steam i wcisnąć przycisk "Poproś o dostęp".

W przypadku pobierania tej gry, musicie dysponować 60 GB wolnej przestrzeni na dysku. Twórcy z The Farm 51 gorąco liczą na wasze opinie i sugestie. Te możecie publikować na oficjalnych kanałach społeczności gry na: Discordzie, Facebook’u, Reddit’cie i Twitterze.

World War 3 - "polski Battlefield"

World War 3 to strzelanka, która osadzona jest we współczesnych realiach. Cała rozgrywka opiera się na współpracy z sojusznikami. Gra cechuje się dynamizmem i sporymi pokładami realizmu. Batalie odbywają się na mapach w Rosji, w Niemczech, a nawet w Polsce.

Developerzy dumnie podkreślali, że udało im się odwzorować m.in. Warszawę. Przez wielu, dzieło wydane przez polskich developerów we współpracy z rosyjskim My.Games, określane jest mianem "polskiego Battlefielda".

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy