World of Warcraft: Znana cosplayerka prezentuje swój kolejny projekt

20 kwietnia producent gry - znane na całym świecie studio Blizzard Entertainment ogłosił, że wypuści nowy dodatek do World of Warcraft. Gracze mają poznać w nim zupełnie nową erę przygód w świecie fantasy z uniwersum WoW-a. DLC znane pod nazwą Dragonflight zrobiło ogromne zamieszanie na rynku gier wideo. Jedna z cosplayerek postanowiła przeobrazić się w jedną z postaci.

Nie jest tajemnicą, że mimo, iż World of Warcraft od wielu lat należy do klasyki gier z gatunku MMORPG, to dziś nie jest w ścisłej czołówce pod względem liczby graczy czy widzów na platformie Twitch.tv. Inicjatywa ze strony amerykańskiego producenta powinna wprowadzić zdecydowanie dużo więcej ożywienia wśród społeczności.

Jednak wyjątek stanowi cosplay. Artyści zajmujący się "ożywianiem" postaci z gier wideo czy filmów regularnie inspirują się grą od Blizzard Entertainment. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest oczywiście fakt, iż bohaterowie WoW-a są świetnie napisani i stworzeni pod kątem graficznym. Jedna z cosplayerek "gio.august" postanowiła uczcić wypuszczenie nowego dodatku prezentacją świetnego stroju. Tym razem kobieta wcieliła się w "Matkę Smoków" - Alexstraszę. Projekt ten wypadł wręcz doskonale.

Reklama

Jest to bardzo trudny do wykonania kostium. Począwszy od całej zbroi, która ma wiele barw, lecz dominuje złota oraz rubinowa. Cały cosplay ma wiele zdobień. Warto również wspomnieć o makijażu, który pełni również bardzo istotną rolę. Sama cosplayerka w wywiadach wspomina, że był to jeden z najtrudniejszych projektów w dotychczasowej karierze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama