Reklama

World of Warcraft: Shadowlands z nową datą premiery

​Blizzard sprecyzował, że opóźnione niedawno rozszerzenie Shadowlands do wiecznie popularnego World of Warcraft zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, 23 listopada. Ostatnio zakładano 27 października, więc oczekiwanie przedłuży się o niecały miesiąc. Wydaje się, że mogło być gorzej.

Jak wyjaśniał na początku miesiąca  producent wykonawczy John Hight we wpisie na oficjalnym blogu, deweloperzy chcą zadbać o "dodatkowe szlify" w kwestii detali, dodając przy tym wzmiankę o kłopotach związanych z koronawirusem. To dwie standardowe wymówki w ostatnim okresie.

"Blizzard stawia na jakość. Wierzymy, że Shadowlands będzie czymś szczególnym i słyszeliśmy od wielu z was, którzy czują tak samo. Potrzebujemy tego dodatkowego czasu, by Shadowlands mogło zrealizować pełnię potencjału" - zapewnia John Hight, odpowiedzialny także za poprzedni dodatek.

Reklama

Opóźnienie rozszerzenia nie znaczy, że gracze World of Warcraft nie mają co robić. Już 13 października na serwery trafiła specjalna łatka, która tradycyjnie wydawana jest przed debiutem nowego rozszerzenia i wprowadza sporo istotnych zmian oraz nowości - całkiem za darmo.

Tak zwany "pre-patch" dla Shadowlands kładzie podwaliny pod rozszerzenie i zawiera przeprojektowany system awansowania, nowe wrażenia graczy w Exile’s Reach, a także świeże opcje modyfikacji wyglądu postaci. To pierwsze to najważniejsza kwestia - "spłaszczenie" poziomów.

Tych dotychczas było 120., lecz teraz liczba wyniesie już tylko 60. (Obecnie jest to 50., a kolejne 10 wprowadzi rozszerzenie Shadowlands). To ma sprawić, że gra będzie bardziej satysfakcjonująca, a także bardziej przystępna dla nowych graczy. 10 listopada rozpocznie się też specjalne wydarzenie.

Nowicjusze, którzy stworzą swoje pierwsze postacie w grze, będą automatycznie przydzielani do nowej wyspy startowej, Exile’s Reach. Przez pierwsze 10 poziomów poznają historią World of Warcraft i wezmą udział w niewielkim, grupowym podziemiu, w ramach nauki współpracy.

Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft: Shadowlands

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje