World of Warcraft: Dragonflight z własnym battle passem! Jak działa Trading Post?

​Po delikatnym opóźnieniu na serwery World of Warcraft: Dragonflight trafił Trading Post. Nowość ideą przypominająca popularne w innych grach battle passy pozwala łatwo odblokować za darmo różne kosmetyczne przedmioty.

Data premiery Trading Post w World of Warcraft: Dragonflight

Oryginalnie Trading Post miał zadebiutować razem z aktualizacją 10.0.5, która w zeszłym tygodniu trafiła do World of Warcraft: Dragonflight. Wyczekiwana przez fanów nowość zaliczyła jednak drobne opóźnienie i ostatecznie pojawiła się w grze 1 lutego, po cotygodniowym resecie.

Jak działa Trading Post?

Idea Trading Posta jest bardzo prosta - wykonujemy zadania, zbieramy walutę, a potem wydajemy ją na różne kosmetyczne przedmioty. Na początku każdego miesiąca oferta NPC będzie się zmieniać. Znajdziecie tam różne przedmioty, od transmogów, przez pety, aż po mounty, które kupić można za pomocą nowej waluty Trader’s Tender.

Reklama

Co miesiąc w ręce graczy trafiać będzie również ekskluzywna nagroda za zdobycie 1000 punktów za wykonane zadania. W lutym jest to mount Ash’adar, Harbinger of Dawn.

Jak zdobywać Trader’s Tender?

Wchodząc do Journala w World of Warcraft (kombinacja przycisków Shift+J), możecie podejrzeć aktualny stan swojego Trading Posta. W każdym miesiącu można zdobyć łącznie 1000 Trader’s Tender. Połowę z nich dostanie każdy posiadacz Dragonflighta, który poleci do Orgrimmaru i otworzy skrzynię na środku Trading Posta.

Drugą połowę odblokowujemy stopniowo, wykonując różne zadania wypisane w Journalu. Blizzard nową aktywność zaprojektował w ten sposób, aby każdy gracz mógł spokojnie zdobyć 500 Trader’s Tender, nie wykraczając mocno poza swoje cotygodniowe aktywności.

Jak szybko wbić maksymalny poziom Trading Posta?

Dla weteranów World of Warcraft może to zabrzmieć dziwnie, ale Trading Post nie jest warty "minmaxowania". Większość zadań jest bardzo prosta i niezależnie od tego czy w Dragonflighcie lubicie zbierać kwiatki, grać PvP czy robić Mythic+, bez problemu w ciągu miesiąca zdobędziecie 500 Trader’s Tender.

Doświadczonym graczom najłatwiej będzie podążać aktywnościami, które pojawiają się wraz z tygodniowym resetem. W ten sposób ukończycie zadanie na Siege of the Dragonkeep, 15 World Questów, 30 zadań i parę innych, które pozwolą w kilka godzin ukończyć najbardziej wartościowe misje Trading Posta.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft: Dragonflight

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy