World of Tanks Blitz - rozdajemy kody do gry!

Wraz z twórcami gry World of Tanks Blitz, firmą Wargaming, mamy dla was, którą są wartościowe kody odblokowujące dodatkową zawartość w grze. Ta idealnie się przyda w trwającym właśnie trybie Big Boss. Tryb Big Boss jest dostępny od 3 do 6 lutego oraz od 10 do 13 lutego.

W nowym trybie bitwa toczy się dalej w formacie 7 na 7, ale każdy z członków drużyny dostanie unikatową rolę. Jeden czołg zostaje tytułowym Bossem. Jest on silny i szybki (o 30% do statystyk), ma o 50% szybsze przeładowanie i aż czterokrotnie więcej punktów zdrowia. Podczas bitwy może korzystać z dwóch umiejętności - Blast Wave odpycha wrogów i zadaje im obrażenia, a pasywny Megashot zadaje obrażenia wielu jednostkom jednocześnie. Aby zachować odpowiedni balans Boss może odrodzić się tylko dwa razy w ciągu meczu.

Reszta drużyny otrzymuje nieograniczoną liczbę respawnów, podczas których losowo przełącza się między zróżnicowanymi klasami: regenerator (uleczanie sojuszników), katalizator (zadawanie obrażeń), bomber (walka na bliski dystans) i grawiton (walka z wieloma przeciwnikami jednocześnie). Każda z nich ma swoje unikatowe umiejętności aktywne i pasywne, jest 5 poziomów ich ulepszeń.

Reklama

Każde pokonanie bossa warte jest 5 punktów, a pozostałe czołgi po 1. Aby wygrać mecz należy uzbierać 30 punktów. Tryb Big Boss jest przeznaczony dla poziomów od V do X. Jeśli nie masz żadnego z nich należy wykonać specjalnie zadanie między 27 stycznia, a 1 lutego, a dostaniesz amerykański niszczyciel czołgów T67.

Do wygrania:

  • 3 x kod premium pass (o wartości 6 USD) zawierający: złoto, czołg 5 lub 6 tieru, możliwość natychmiastowego odblokowania poziomów, misje przyspieszające postęp w grze
  • 3 x kod special pack (o wartości 25 USD) zawierający: złoto, czołg 5 lub 6 tieru, możliwość natychmiastowego odblokowania poziomów, misje przyspieszające postęp w grze, 25 odblokowanych poziomów, specjalny avatar

Jak zdobyć kod:

W komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku wystarczy napisać lub pokazać w formie graficznej (gif), dlaczego lubisz grę World of Tanks Blitz. Na odpowiedzi czekamy dziś (4.02) do godziny 20:00. Najciekawsze nagrodzimy kodami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​World of Tanks Blitz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy