Reklama

World of Tanks: Aktualizacja "Wataha" zaatakuje PlayStation 4

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami systemu PS4 z wykupioną subskrypcją PSPlus, ale dotąd nie mieliście okazji wypróbować wojennej produkcji firmy Wargaming.net, to wkrótce będzie ku temu świetna okazja.

Jeżeli czytają nas miłośnicy marki World of Tanks, to mamy dla nich ciekawą wiadomość - przygotujcie się na łowy z "Watahą"... nową aktualizacją World of Tanks na Playstation 4, która będzie dostępna od 8 marca. Co będzie zawierać? Dziewięć nowych czołgów lekkich i średnich zasili niemieckie drzewo technologiczne oraz tyle samo produkcji radzieckiej.

Będzie je można przetestować na 3 nowych arenach bitewnych. A już 4 marca oczekiwany, amerykański czołg hybrydowy M6A2E1 "Mutant 6" będzie dostępny przez ograniczony czas w sklepie gry.

Reklama

Już za tydzień 18 nowych jednostek zostanie dodanych do gry, w tym tak znane modele jak A-44, Obj.140, Pz. II G, VK 30.02 D czy Leopard 1. Idealne do flankowania i działania w grupach.

Wataha to nie tylko nowe maszyny, ale również 3 nowe mapy - Severogorsk z dobrymi miejscami do zasadzek, Dragon Ridge z wieloma drogami do przeprowadzania ataków oraz dobrze wyważona Tundra. Zresztą przekonajcie się sami - poniżej możecie obejrzeć zwiastun aktualizacji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama