Reklama

Wolfenstein: The New Order - premiera gry przeniesiona na 2014 rok

Wracamy do wypowiedzi Pete'a Hinesa z Bethesdy, tym razem dla serwisu Polygon.

Hines zapowiedział pod koniec ubiegłego tygodnia, że premiera Wolfenstein: The New Order musi zostać przełożona na następny rok.

"Praca nad grą na obecną generację i następną generację jednocześnie ma na to ogromny wpływ - tworzysz na dwie różne rzeczy. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że następna generacja jeszcze nie nadeszła i nadal jest kwestią dość płynną" - powiedział Hines.

"Ale najważniejszym powodem był postęp w pracy nad grą i to, co jeszcze trzeba dopracować. Bo to nie będzie zwykły shooter, a shooter z historią, narracją, sekcjami żywcem wyjętymi z gier stealth - każdy z tych aspektów musi być doskonały. To nie jest tak, że robimy strzelankę i jeśli strzelanie będzie dobre, to całe 16 godzin gry będzie dobre, bo tylko to się liczy" - kontynuował Hines.

Reklama

"MachineGames pracuje nad Wolfenstein: The New Order już od jakiegoś czasu. I nie chcielibyśmy, żeby potencjał zmarnował się przez brak dodatkowych kilku miesięcy, jeżeli te dodatkowe kilka miesięcy mogą zrobić ogromną różnicę" - dodał Hines.

"To musi być najlepsza gra z tej serii, jaka kiedykolwiek powstała - a żeby tak było, nie wolno iść na skróty. Nie może mieć tak ogromnego historycznego znaczenia, jak Wolfenstein 3D, ale może być lepszą grą" - stwierdził Hines.

Rozumiemy i trzymamy kciuki.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje