Reklama

Wirtualny pinball od studia Zen otrzyma dodatek bazujący na grach Bethesdy

​Przedstawiciele studia Zen ujawnili, że przygotowują kolejne rozszerzenie do swoich wirtualnych pinballi. Dodatek przyniesie ze sobą elementy związane z grami Bethesdy, w tym serią Fallout.

Developerzy odpowiadają za powstanie dwóch bliźniaczych serii - Zen Pinball, które wydawane jest na konsolach PlayStation, Wii U oraz urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem i Pinball FX, dostępnej na PC i Xboksach. Najnowsze części obu cykli są regularnie rozbudowywane o kolejne DLC.

Wygląda na to, że w planach jest następne. Tak przynajmniej sugeruje ilustracja, którą przedstawiciele studia Zen opublikowali na Twitterze. Grafika przedstawia Vault Boya, słynną maskotkę serii Fallout, stojącego obok stołu do pinballa.

Na obrazku widnieje również napis "Bethesda Pinball", co najprawdopodobniej oznacza, że przygotowywany dodatek związany będzie z grami wspomnianej firmy. Zapewne zawierać będzie stoły i inne elementy tematycznie nawiązujące do poszczególnych produkcji wydawcy.

Reklama

Developerzy ze studia Zen nie ujawnili jednak na razie żadnych szczegółów na temat DLC. Tajemnicą pozostaje chociażby przybliżona data premiery powstającego rozszerzenia, a także cena, którą trzeba będzie zapłacić za paczkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama