Reklama

​Wirtualna podobizna Chrisa Pratta trafiła do remake’u Super Mario Bros.

Za nieco ponad 5 miesięcy na ekrany trafi film Super Mario Bros., w którym główną rolę (swoim głosem) zagra Chris Pratt. Dla fanów aktora, którzy już nie mogą się doczekać tej produkcji, mamy dobrą wiadomość - Chrisa znajdziecie też w innym projekcie, dotyczącym Super Mario Bros.

Twórcy kanału Youtube Re-Imagined Games umieścili podobiznę Pratta w hiperrealistycznym remake’u Super Mario Bros., tworzonym w oparciu o Unreal Engine 5. Autorzy projektu spędzili trzy miesiące nad samym tylko działaniem systemu power-upów, ale wygląda na to, że ciężka praca zaczyna im się opłacać. Zaznaczają też, że do idealnego stanu brakuje nieco pracy, ale nowy projekt zdecydowanie mocno już wygląda oraz działa jak typowa gra z Mario. Przykład możecie zobaczyć poniżej:

Reklama

W grze aktualnie znajdują się trzy poziomy, ale na tym z pewnością nie koniec. Do gry, oprócz Pratta, trafią też Charlie Day, Anya Taylor-Joy, Jack Black oraz Keegan-Michael Key. Twórcy nie mają żadnego wcześniejszego doświadczenia z tworzeniem gier, ale sama perspektywa postaci z filmu umieszczonych w takim projekcie wydała im się niezwykle zabawna i ciekawa, stąd pragnienie dokończenia gry. Remake jest też po prostu sposobem na obeznanie się z Unreal Engine 5 od zera, jak również nabranie wszelkich innych umiejętności, niezbędnych do stworzenia pełnoprawnego tytułu.

Jak na projekt tworzony bez jakiegokolwiek doświadczenia, dotychczasowy postęp prac wygląda fenomenalnie, co potwierdzają głosy zachwyconych fanów. Niektórzy nawet życzą autorom zatrudnienia przez Nintendo. Sami więc również jesteśmy ciekawi jak będzie rozwijała się gra.

Film Super Mario Bros. trafi do kin w Ameryce Północnej 7 kwietnia 2023 roku. Wkrótce potem powinien też trafić do Europy. Natomiast nie jest to jedyna próba przeniesienia przygód Mario i Luigiego na duże ekrany. Już w 1993 roku powstał pełnometrażowy film fabularny, oparty o popularną grę, w którym główne role zagrali m.in. Bob Hoskins oraz John Leguizamo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy