Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wirtualna Liga Mistrzów UEFA PES - rywalizacja o bilety na El Clásico

​6 lutego 2015 ruszyły swobodne zawody sieciowe, w których nagrodą są 2 bilety na El Clásico.

Zawody trwać będą do północy dnia 28 lutego 2015 roku. W trakcie zawodów każdy mecz rankingowy i towarzyski online rozegrany przez graczy biorących udział w promocji zaliczany będzie do specjalnego rankingu.

Reklama

Jeśli dnia 28 lutego 2015 roku znajdziesz się na szczycie tabeli, to gratulujemy - właśnie udało ci się wygrać wspomnianą wyżej parę biletów, w komplecie z pokryciem kosztów podróży i zakwaterowania.

W walce o bilety na El Clásico może wziąć udział każdy gracz w PES League spełniający warunki kwalifikacyjne. Do konkursu przystąpić można, klikając tutaj i wyrażając zgodę na Regulamin - następnie pozostaje już tylko skupić się na grze. Nie martw się, jeśli nie włączysz się do konkursu pierwszego dnia - o ile tylko zdążysz przed jego zakończeniem, do rankingu liczyć się będą wszystkie punkty zdobyte w trakcie zawodów El Clásico.

Sam mecz odbędzie się w niedzielę, 22 marca na stadionie Camp Nou w Barcelonie. Mecze El Clásico są jednymi z najbardziej wyczekiwanych spotkań w futbolowym kalendarzu, zaś bilety na nie cieszą się wielką popularnością na całym świecie. To znaczy, że możesz zdobyć prawdziwy skarb dla fana piłki nożnej.

Aby sprawdzić aktualny stan rankingu zawodów El Clásico, przejdź tutaj.

materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje