Reklama

​Willa z programu "Love Island. Wyspa miłości" odtworzona w grze The Sims 4

Kreatywność niektórych graczy nie zna granic. Jedna z użytkowniczek serwisu Twitter pochwaliła się swoim najnowszym projektem, w którym dosyć wiernie udało jej się odwzorować willę z telewizyjnego reality show "Love Island. Wyspa miłości" w grze... The Sims 4.

Artystyczne dzieła opierające się na przeplataniu prawdziwego życia z grami wideo to temat coraz powszechniejszy. Im gra jest bardziej kompleksowa i zaawansowana, tym więcej tworzy możliwości dla graczy, a ci na bazie swojej kreatywności mogą komponować naprawdę niezwykłe dzieła.

Często owe projekty możemy obserwować w grze Minecraft czy Roblox. Silniki tych produkcji sprzyjają wręcz tworzeniu i odwzorowywaniu elementów z prawdziwego życia, czy też np. z filmów i seriali. Na potwierdzenie tej tezy wystarczy wspomnieć o niezwykle intrygującym projekcie, w którym duża grupa graczy Minecrafta odwzorowuje planetę ziemię właśnie w tej grze.

Reklama

Willa z Love Island odwzorowana w The Sims 4

The Sims 4 to kolejna produkcja, która wyzwala olbrzymi potencjał u graczy. Mimo że gra zadebiutowała na rynku blisko osiem lat temu, to dzięki licznym modyfikacjom pozwala osiągnąć naprawdę wiele. Udowodniła to jedna graczka, która zaprezentowała światu swój najnowszy autorski projekt.

Działająca w sieci pod pseudonimem "steph0sims" pochwaliła się dziełem rekonstrukcji w grze The Sims 4 popularnej willi, która gości uczestników telewizyjnego show "Love Island. Wyspa miłości".

Autorce projektu dosyć wiernie udało się odtworzyć oryginalną willę zlokalizowaną na Majorce. Jak sama przyznała, twórcy programu nie opublikowali w sieci żadnych technicznych szczegółów odnośnie tego budynku, jak i jej lokalizacji, więc musiała opracować to sama.

W projekcie udało się stworzyć adaptację sypialni, tarasów, basenu, leżaków, a także najbliższej zielonej okolicy, która zdobi ten imponujący obiekt. Dzieło zostało docenione zarówno przez zwykłych internautów, jak i samych graczy The Sims 4. W serwisie Twitter dzieło polubione zostało przez ponad 23 tys. osób.

Love Island. Reality show, które podbija świat

Love Island to randkowe reality show, które w oryginalnym wydaniu zadebiutowało w Wielkiej Brytanii kilkanaście lat temu. Format programu opiera się na tym, że grupa wyspiarzy, dziesięcioro samotnych uczestników programu mieszka w willi na wyspie - odizolowanej od świata zewnętrznego, bez dostępu do środków komunikacji. Celem w tym wypadku jest znalezienie miłości.

Uczestnicy stale monitorowani są przez licznie umieszczone w willi kamery. W każdym odcinku do programu przychodzą kolejni gracze. Uczestnicy decydują, czy chcą pozostać z obecną osobą, czy jednak zmieniają swojego partnera. Całe reality show realizowane jest przy udziale publiczności, która może głosować na swoich ulubionych uczestników. Do widzów należy więc również kwestia związana z tym, kto opuści program, a kto ostatecznie okaże się zwycięzcą całej edycji.

"Love Island. Wyspa miłości" to format, który na bazie brytyjskiej licencji ciepło przyjął się w wielu innych krajach. Polska także doczekała się swoich edycji, które realizowane są na antenie telewizji Polsat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy