Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana długa zapowiedź EA Sports FC 24!

Już 29 września na rynku ma pojawić się EA Sports FC 24. Data ta jest oczekiwana przez wiele tysięcy fanów gier piłkarskich. Jak na razie niewiele wiemy o tej produkcji. Więcej dowiemy się niebawem. Otóż EA oświadczyło, kiedy pojawi się oficjalna zapowiedź gry.

EA Sports FC 24 nadzieją na duże zmiany

Fani piłkarskich gier od miesięcy z niecierpliwością czekają na pierwsze oficjalne szczegóły dotyczące EA Sports FC 24. Choć gra jest oczywiście naturalnym następcą serii FIFA, to wielu chciałoby zupełnie nowego otwarcia i swego rodzaju rewolucji w nowym tytule. FIFA 23 była bardzo dobrze ocenianą produkcją, ale w ostatnich latach kolejne wersje nie były bardzo wyraźnie różne od siebie.

Zmiany były m.in. w tempie gry, fizyce czy implementowano nowoczesne technologie (np. HyperMotion), ale nadal nie można było tego nazwać rewolucją - przynajmniej nie w kilku ostatnich latach. Teraz wraz z nowym otwarciem oczekiwana jest większa liczba zmian w stosunku do popularnej FIFY. Teraz EA Sports opublikowało interesujący materiał wraz z ogłoszeniem daty, kiedy zostanie opublikowana oficjalna zapowiedź gry.

Reklama

Kiedy poznamy szczegóły EAFC 24?

Na niespełna półtora minutowej rozgrywce widzimy wirtualne postacie czołowych gwiazd futbolu. Możemy ujrzeć tam Viniciusa Jr. z Realu Madryt, Virgila van Dijka z FC Liverpool, piłkarkę londyńskiej Chelsea - Sam Kerr oraz oczywiście ambasadora gry - Erlinga Haalanda, który reprezentuje Manchester City. Pokazane są urywki rozgrywki, ale sami twórcy podkreślają, że nie jest to aktualna próbka, a wygenerowana dzięki silnikowi Frostbite. Inaczej prawdopodobnie może być z twarzami oraz zaprezentowanymi scenkami.

Gameface’y prawdopodobnie wyglądają tak, jak będą wyglądały w nowej grze. Zaprezentowane scenki najpewniej też ujrzymy w grze, a dokładniej w trybie kariery. Widzimy m.in. prezentację zawodnika podczas konferencji prasowej czy rozmowy pomiędzy piłkarzami w klubowej siłowni.

Wydaje się, że oprawa wizualna nabrała odrobiny świeżości, ale na to trzeba poczekać do oficjalnej prezentacji. Ta ma nastąpić już 13 lipca. To wtedy EA ma ogłosić oficjalnie prezentację gry wraz z dotychczas nieznanymi szczegółami dotyczącymi nowej produkcji. Fani wirtualnego futbolu już zacierają ręce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EA SPORTS FC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy