Wiemy, kiedy zadebiutuje Gears of War: E-Day? Informator przekazuje wieści

Według najnowszych doniesień Gears of War: E-Day oraz Fable mają trafić do sprzedaży wcześniej niż mogliśmy się spodziewać. Tom Warren zdradził graczom, co dzieje się za kulisami Microsoftu.

Posiadacze Xboxa cały czas z przyjemnością wspominają ostatni Xbox Games Showcase. Po latach krytyki Microsoftu i obaw, że PlayStation i Nintendo coraz dalej odskakują swojemu rywalowi, dostaliśmy ogromną prezentację dotyczącą planów na przyszłość amerykańskiego giganta. Zapowiedzi, zwiastuny i fragment rozgrywki pozwoliły graczom bardzo optymistycznie podejść do przyszłości Xboxa. 

Głównym oczywiście powodem tego optymizmu jest liczba i jakość zaprezentowanych produkcji. Przez blisko półtorej godziny oglądaliśmy jedną premierę za drugą. Powróciło wiele marek i tytułów, o których dawno nie słyszeliśmy i okazało się, że jednak będą dalej rozwijane. Po tak obszernym pokazie powody do niezadowolenia mieli wyłącznie fani Halo oraz Forzy Horizon. 

Reklama

Jak informuje Tom Warren z The Verge, niektóre produkcje pokazane podczas Xbox Games Showcase mogą pojawić się zaskakująco szybko. Według źródeł znanego dziennikarza Fable, rozwijane aktualnie przez Playground Games, twórców Forzy Horizon, celuje w ostatni kwartał 2025 roku. Również w przyszłym roku ma trafić do sprzedaży Gears of War: E-Day. 

Najnowszy zwiastun Fable zapowiadał faktycznie, że gra ma pojawić się w przyszłym roku. Tom Warren sugeruje jednak, że nastąpi to w najpóźniejszym możliwym terminie, w okresie od października do grudnia. Niektórzy mogli jednak nie spodziewać się, że Gears of War: E-Day to gra na przyszły roku, co zapewne wywoła szerokie uśmiechy na ustach fanów serii. 

Oczywiście warto mieć na uwadze, dlaczego Microsoft nie doprecyzował tych informacji podczas Xbox Games Showcase. Od ostatniego kwartału 2025 roku dzieli nas jeszcze bardzo dużo czasu. Do tego momentu może zmienić się bardzo dużo, a opóźnienia są niestety na porządku dziennym w świecie gier wideo. Lepiej uzbroić się w cierpliwość i nie nastawiać się, że wszystko pójdzie zgodnie z planem deweloperów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gears of War: E-Day | Xbox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy