Reklama

Wiemy jak wygląda cała mapa do Forza Horizon 5: Hot Wheels

​Playground Games ujawniło pełną mapę do nowego dodatku dla Forzy Horizon 5 - Hot Wheels.

Jeszcze zaledwie dwa dni dzielą nas od premiery dużego dodatku do Forza Horizon 5 - Hot Wheels. Playground Games najwyraźniej uznało, że to dobry moment by podzielić się z graczami informacjami na temat nowej mapy, którą w tym dodatku odwiedzimy. Mapa pojawiła się we wpisie na oficjalnym koncie serii Forza Horizon na Twitterze:

Reklama

Nowa mapa, tak jak i ta z wersji podstawowej, również będzie zlokalizowana na terenach Meksyku. To znaczy, żeby być precyzyjnym - będzie położona nad znaną wcześniej mapą, zawieszona w powietrzu i podzielona na trzy diametralnie różne obszary - zalesiony, pokryty śniegiem oraz suchy i niemalże pustynny.

Co ciekawe, obszary te nie będą się płynnie łączyć - zamiast tego, będą połączone pokręconymi i zwariowanymi torami, rodem z zestawów Hot Wheels. Nowe obszary na mapie mają mieć różne właściwości i różnie wpływać na zachowanie samochodzików - włącznie z zakrzywianiem tego, jak działa grawitacja.

Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę, to twórcy już wcześniej zapowiedzieli, że otrzymamy nowe misje fabularne festiwalu Horizon, zadania kaskaderskie oraz mnóstwo nowych możliwości jeśli chodzi o tworzenie własnych malowań.

Premierę dodatku zapowiedziano na 19 lipca - pojawi się on równocześnie na konsolach Xbox starej i obecnej generacji, jak i komputerach PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy