​Wiedźmin w grze Fortnite! Czy zagramy Geraltem?

Oficjalnie już pożegnaliśmy Rozdział 3 w Fortnite, który zwieńczony został widowiskowym blisko 40-minutowym wydarzeniem zatytułowanym "Rozpad". Krótki zwiastun wskazuje na to, że w nowym sezonie możemy doczekać się jednej z najdłużej wyczekiwanych współprac.

W przeszłości deweloperzy Epic Games nawiązali setki, jeśli nie tysiące kolaboracji z przeróżnymi markami. W świecie Fortnite gościły gwiazdy światowej muzyki, pojawiło się także wiele przedmiotów kosmetycznych związanych m.in. ze światem Gwiezdnych Wojen czy uniwersum Marvela.

Wszystko wskazuje na to, że nowy rozdział w grze przyniesie wyczekiwaną przez wszystkich współpracę. Popularny Geralt z Rivii nawiedzi społeczność Fortnite’a. Jest to nie lada gratka, patrząc chociażby na fakt, że Wiedźmin w światowej kulturze to już ogromna marka.

Reklama

O wspomnianej przez nas współpracy dowiedzieliśmy się najpierw z przecieków publikowanych w mediach społecznościowych przez odpowiednie, rzetelne profile. Następnie w wydarzeniu "Rozpad" przedstawione zostały sylwetki bohaterów, których najprawdopodobniej uświadczymy w nowym sezonie.

Na filmie daleko w przestrzeni kosmicznej oprócz Geralta z Rivii dostrzec mogliśmy jeszcze głównego protagonistę serii Doom, czyli słynnego Doom Slayera, a także... ogromnego i wyróżniającego się Hulka, który jeździ na maleńkim gabarytowo rowerze. Ostatecznym potwierdzeniem jest oficjalna grafika prezentująca Rozdział 4, który właśnie ma swoją premierę w najpopularniejszej produkcji z gatunku Battle Royale.

Tak więc jedna z najbardziej wyczekiwanych współprac w Fortnite właśnie się materializuje ku uciesze wszystkich fanów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Wiedźmin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy