Reklama

Wiedźmin: Polska gra na igrzyskach w Rio!

Tego nie spodziewał się żaden fan kultowej serii przygód o wiedźminie Geralcie, a już na pewno producenci. Tymczasem polska marka zaliczyła debiut na olimpiadzie w Rio, w dodatku za całą sprawą stoją nie Polacy, ale Rosjanie.

Niespodziewany rozgłos nasz krajan zawdzięcza Rosjanom. A właściwie Rosjance, Witalinie Batsaraszkinie, zdobywczyni srebrnego medalu w strzale pistoletem pneumatycznym na 10 metrów. Oto i ona:

Dziewiętnastoletnia Witalina jest fanką sagi RED-ów. I chętnie się z tym obnosi. Zwróćcie no zresztą uwagę na strój, w jakim wystąpiła podczas olimpiady. Waszą uwagę powinien zwrócić pewien detal widoczny tuż obok jej lewej kieszeni.

A to wcale niejedyny wiedźmiński akcent, z jakim wystąpiła Rosjanka. Znacznie mniej zauważalny motyw wypatrzymy przyglądając się klapkom, jakie ułatwiają strzelcom właściwe wycelowanie... Do specyficznego doboru dodatków odnieśli się zresztą sami twórcy, gratulując wicemistrzyni zwycięstwa za pośrednictwem Twittera.

Reklama

Cóż - nie jest to może najsłynniejszy z promujących Wiedźmina, zagranicznych celebrytów, acz wypada dołączyć się do gratulacji. Rosjanka ewidentnie radzi sobie ze strzelaniem do celu lepiej od Geralta, który miewa odczuwalne problemy podczas celowania kuszą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy