Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wiedźmin: Czy właśnie poznaliśmy datę premiery serialu Netflixa?

Netflix nie spieszy się z ujawnianiem kolejnych szczegółów dotyczących serialowej adaptacji przygód Geralta z Rivii, ale w XXI wieku trudno utrzymać cokolwiek w tajemnicy.

Gigant streamingu na razie oficjalnie potwierdził w temacie premiery tylko tyle, że jego "Wiedźmin" zadebiutuje w czwartym kwartale 2019. Z najnowszych przecieków, do których dotarł serwis Recapped, wynika, że produkcja zadebiutuje dosłownie na moment przed końcem roku: 20 grudnia.

Reklama

Strona specjalizująca się przede wszystkim w materiałach określanych powszechnie jako "NSFW" (czyli takich, których lepiej nie oglądać przy innych), może nie budzić w pierwszej chwili zaufania, lecz publikowane przez nią plotki z obozu Netfliksa sprawdzały się w przeszłości. To właśnie za jej pośrednictwem dowiedzieliśmy się o angażu Henry’ego Cavilla do roli Geralta oraz Anyi Chalotry do roli Yennefer.

W tym kontekście jeszcze ciekawiej prezentuje się druga z nieoficjalnych informacji, którą zaprezentował nam serwis. Z jego doniesień wynika bowiem, że Netflix dał już zielone światło na produkcję drugiego sezonu "Wiedźmina". Zdjęcia do niego miałyby się rozpocząć jeszcze w grudniu 2019 lub styczniu 2020. Nie ma w tym nic dziwnego, bo chyba nikt nie spodziewa się, że Netflix porzuci tak atrakcyjną licencję po zaledwie jednym sezonie.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji, a także pierwszy teaser samej produkcji. Zdaje się, że prace na planie pierwszego sezonu dobiegły już końca, więc ten moment może być coraz bliżej.

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje