Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza do Xbox Games Pass

​Najnowsza reklama znaleziona w sieci sugeruje, że abonamentowa usługa Microsoftu już niebawem doczeka się solidnego wzmocnienia.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów tej generacji, a zdaniem niektórych również w historii gier wideo, którą można było ograć na wielu różnych platformach. Co więcej, od jej premiery minęło już trochę czasu, bo debiutowała w maju 2015 roku, więc ostatnio jest częstym bywalcem wszelakich promocji, w ramach których można ją zakupić za całkiem przyjazne portfelowi kwoty.

Reklama

No chyba, że mówimy o wydanej w tym roku wersji na Nintendo Switch, która wyceniona została na dobrze ponad 200 PLN, ale w tym wypadku trzeba w ogóle wziąć pod uwagę ceny gier na tę konsolę i fakt, że płacimy też za opcję grania mobilnego.

Jak się jednak dzisiaj dowiadujemy, osoby, które nie miały jeszcze okazji spróbować swoich sił w przygodach białowłosego Geralta z Rivii (o ile jeszcze takie zostały!), już niebawem dostaną swoją szansę i to dosłownie za bezcen.

Z reklamy, jaką można zaobserwować na Twitchu, wynika bowiem, że Dziki Gon zasili już niebawem Xbox Game Pass, czyli usługę abonamentową konsoli Microsoftu. Tę bardzo często można nabyć w promocji lub skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego zupełnie za darmo, a jej regularna cena też została uczciwie ustalona.

Płacimy 40 PLN miesięcznie w przypadku konsoli i 18,99 PLN w przypadku PC (wersja beta), ewentualnie 54,99 PLN za oba warianty, więc dokładnie tyle będzie nas kosztować w tym wypadku ogranie Wiedźmina 3. Ba, nie tylko tej gry, bo Xbox Game Pass to dostęp do biblioteki ponad 100 gier i tytułów od Xbox Game Studios już w dniu premiery, a w wspomnianej reklamy wynika, że obok Dzikiego Gonu już niedługo znajdzie się tam także choćby świetne Devil May Cry 5.

Warto też przypomnieć, że dosłownie kilka dni temu do usługi trafiło świeżutkie The Outer Worlds, czyli pierwszoosobowe RPG stworzone przez utytułowane studio Obsidian Entertainment.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje