Reklama

Wąsaty hydraulik powraca - zapowiedziano Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey /materiały prasowe

​Wraz z nową konsolą firmy Nintendo nie mogło zabraknąć kolejnej produkcji ze słynnym hydraulikiem. Japoński koncern zapowiedział Super Mario Odyssey.

Zbyt wielu szczegółów na temat projektu na razie nie podano. Pewnym jest jednak, że nie zmienią się podstawowe założenia rozgrywki - produkcja będzie więc trójwymiarową platformówką, w której nie obejdzie się bez skakania po różnych obiektach i głowach przeciwników.

Największe zaskoczenie budzi jednak miejsce akcji kolejnej gry z wąsaczem. Zaprezentowany przez Nintendo zwiastun zdradza, że Mario tym razem będzie nie tylko przemierzał fantastyczne krainy, ale trafi też do współczesnego miasta.

Interesująca zmiana zajdzie w noszonej przez tytułowego bohatera czapce. Protagonista będzie mógł wyrzucić ją przed siebie, by przez krótki moment pełniła funkcję improwizowanej platformy, po której postać przebiegnie.

Reklama

Dokładnej daty premiery Super Mario Odyssey na razie nie podano. Wiadomo jedynie, że produkcja zadebiutuje w tegorocznym okresie świątecznym, a więc zapewne w okolicach listopada lub grudnia. Gra ukaże się tylko na konsoli Switch. Poniżej można obejrzeć wspomniany wyżej trailer:

Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na pomagam.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje