Reklama

Warhammer 40K: Inquisitor otrzyma aktualizację dla nowej generacji konsol

Neocore Games opublikowało nowy zwiastun zapowiadający, że Warhammer 40K: Inquisitor pojawi się niedługo na konsolach nowej generacji.

Firma NeocoreGames ogłosiła, że trwają prace nad nową wersją Warhammera 40,000: Inquisitor - Martyr. RPG akcji zostało pierwotnie wydane w 2018 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One i często jest porównywane do serii Diablo.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr to izometryczna strzelanka osadzona w sektorze Caligari w 41 wieku. Gracze wcielają się w jednego z czterech Inkwizytorów, których zadaniem jest przeczesywanie kosmosu w celu zniszczenia buntowników i dysydentów, którzy chcą przeciwstawić się rządom Boga-Imperatora i poddać się Bogom Chaosu. Gra oferuje bogatą kampanię solo, ale gracze mogą połączyć siły z trzema dodatkowymi graczami w trybie kooperacji.

Reklama

Więcej, lepiej, z nowymi funkcjami

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X/S ukaże się w 2022 roku i będzie wzbogacony o wiele nowych funkcji, które pozwolą wykorzystać zwiększoną moc najnowszej generacji konsol. Gra będzie mogła pochwalić się rozdzielczością 4K a także lepszymi teksturami i cieniowaniem. Ponadto ulepszona wersja będzie zawierała poprawioną fizykę. Na PlayStation 5 Warhammer po aktualizacji będzie obsługiwał nowe funkcje kontrolera DualSense.

Na razie nie wiadomo, czy łatka będzie darmową aktualizacją, czy nowym, ulepszonym wydaniem. Wszyscy, którzy planowali zakup gry powinni się wstrzymać z zakupem, do czasu ogłoszenia szczegółów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy