Warcraft: Gra dołączona do biletu kinowego

Wygląda na to, że polscy fani Warcraft, którzy postanowią wybrać się kina na ekranizację swojej ulubionej gry nie będą poszkodowani.

Oferta z World of Warcraft: Battle Chest trafi jednak i do naszego kraju. Wszystko dzięki sieci kin Multikino, które ogłosiło, że będzie rozdawało ulotki z kodami na Battle Chest (WoW, wszystkie dodatki wydane przed nadchodzącym Legionem i 30 dni abonamentu dla nowego konta) przy wejściach na seanse filmu Warcraft: Początek.

Ulotki mają być rozdawane w kinach podczas sprawdzania biletów przy wejściu na salę. Dotyczy to nie tylko biletów kupowanych w kasie kinowej, ale też tych nabytych przez stronę internetową sieci i aplikację mobilną Multikina.

Reklama

Kody mają też wzbogacić naszą postać o "inspirowane filmem skórki do transmogryfikacji broni". Akcja trwa do wyczerpania zapasów, więc na wszelki wypadek warto się pospieszyć... choć recenzenci mówią, że równie dobrze można zostać w domu. Na obecną chwilę film Duncana Jonesa ma na portalu Rotten Tomatoes jedynie 17% pozytywnych recenzji.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Warcraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy