Reklama

Warcraft 3: Reforged opóźnione. Premiera na początku przyszłego roku

​Wygląda na to, że twórcom nie udało się dotrzymać słowa i udostępnić gry jeszcze w tym roku, ale...

... opóźnienie na szczęście nie jest duże, bo zaledwie kilkutygodniowe i fani będą mogli się cieszyć odświeżoną wersją kultowego RTS-a już w styczniu. Remake został zapowiedziany podczas BlizzCon 2018, ale dopiero na początku przyszłego trafi w ręce graczy. 

Gra dostępna będzie dla wszystkich użytkowników z całego świata w tym samym czasie, co oznacza jej polską premierę o północy, w nocy z 28/29 stycznia.

Jak czytamy w specjalnym oświadczeniu dewelopera wydanym z tej okazji: - Chociaż pracowaliśmy bardzo ciężko, żeby Reforged trafiło w wasze ręce przed końcem bieżącego roku, to zbliżając się do końca prac poczuliśmy, że potrzebujemy nieco więcej czasu, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Reklama

Jeżeli chcecie być przygotowani na dzień premiery, to właśnie ruszyła przedsprzedaż, w ramach której możemy nabyć wersję standardową Warcraft III: Reforged za 29,99 EUR albo zdecydowanie bogatszą o nazwie Spoils of War Edition, która została wyceniona na 39,99 EUR. W tym drugim przypadku możemy dodatkowo liczyć na mnóstwo cyfrowych gadżetów i to nie tylko do Warcrafta, ale i innych gier Blizzarda, tj. World of Warcraft, Overwatch, Diablo III, Hearthstone, Heroes of the Storm, StarCraft II i StarCraft: Remastered.

Przypominamy, że akcja Warcrafta rozgrywa się w fantastycznym świecie Azeroth zamieszkiwanym przez takie istoty, jak elfy, orkowie oraz ludzie. Tłem fabuły jest walka tych ras przeciwko inwazji sił nieumarłych, znanych jako Plaga oraz Płonący Legion. Gra została wydana w 2002 roku, a rok później doczekała się dodatku zatytułowanego The Frozen Throne, który również znajdzie się w nowej wersji. Jak jednak zapewnia Blizzard, dostaniemy nie tylko obie kampanie fabularne w odświeżonej oprawie, ale i zbalansowaną na nowo rozgrywkę sieciową, obsługę współczesnych funkcji społecznościowych i dobierania graczy oraz ogromne uniwersum tworzonych przez graczy gier dowolnych.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy