Reklama

W tym roku mamy zobaczyć zapowiedź kolejnej gry z serii Tomb Raider

​Do Sylwestra nie doczekamy się prawdopodobnie premiery nowego Tomb Raidera, ale powinniśmy dostać jego zapowiedź. Tak twierdza przynajmniej plotki, które krążą ostatnio po branży.

Crystal Dynamics od niecałego pół roku znajduje się w nowych rękach. Embracer Group pokusiło się o kilka sporych inwestycji, które rozmiarem nie dorównują może przejęciu Bungie czy Bethesdy, ale mogą przynieść firmie spore zyski.
Embracer Group ma w rezultacie pod swoimi skrzydłami kilka bardzo popularnych marek.

Wśród nich znajduje się Crystal Dynamics ze swoim Tomb Raiderem. Studio nie odniosło niestety zbyt dużego sukcesu z Marvel’s Avengers, ale gra powoli odchodzi w zapomnienie, deweloperzy odchodzą do kolejnych projektów i jednym z nich jest nowa przygoda Lary Croft.

Reklama

Według nowego raportu Exputera, Crystal Dynamics jeszcze w tym roku ma być gotowe na oficjalną prezentację nowego Tomb Raidera. Jak na razie wiemy jedynie, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 5 i będzie to produkcja single-player z dużym naciskiem na fabułę. W powstawanie tego tytułu zaangażowany jest również Amazon.

Czas pokaże, jak wiele podczas oficjalnej prezentacji będzie chciało pokazać Crystal Dynamics. Gracze mogą zobaczyć dłuższy zwiastun wraz z ujawnieniem daty premiery albo krótki teaser, który zapowie jedynie trwający proces produkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomb Raider | Crystal Dynamics

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy