​W Tom Clancy’s Rainbow Six Siege zagracie za darmo!

Ubisoft startuje z darmowym tygodniem w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Jedna z najbardziej flagowych strzelanek wydanych spod skrzydeł francuskiego dewelopera została udostępniona za darmo. Kto i kiedy może przystąpić do rozgrywki?

Rainbow Six Siege za darmo przez tydzień!

Studio Ubisoft słynie z tego, że często wraz ze społecznością graczy celebruje stworzone przez siebie produkcje. Tak też jest w przypadku Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Popularna taktyczna strzelanka skończyła właśnie 7 lat i z tego tytułu każdy może wejść do gry za darmo przez tydzień.

Grę możecie odebrać bezpłatnie od 1 do 8 grudnia na platformach PC za pośrednictwem Steama, Ubisoft Connect oraz Epic Games Store. Ponadto w tytuł możecie zagrać na konsolach PS4, PS5, jak również Xbox One oraz Xbox Series X/S. Darmowa oferta kończy się dokładnie o godzinie 13:00. Postępy podczas tej rozgrywki zostaną przeniesione do gry właściwej (w przypadku jej późniejszego zakupu).

Reklama

Rainbow Six w esporcie znaczy wiele

Rainbow Six Siege pomimo tego, że na rynku istnieje od siedmiu lat, to nadal cieszy się dużą popularnością. Produkcja Ubisoftu jest stałym bywalcem na liście najpopularniejszych gier na platformie Steam.

W dużej mierze jest to zasługa szeroko rozwiniętej esportowej sceny, z licznie organizowanymi turniejami dla profesjonalnych graczy. Tryb wieloosobowy oparty jest o rywalizację dwóch przeciwnych drużyn złożonych z pięciu graczy. Do dyspozycji oddany został cały wachlarz wyszkolonych operatorów wraz z unikalnym uzbrojeniem i umiejętnościami.

W dużej mierze Rainbow Six Siege idealnie wpasowuje się w konwencje taktycznej strzelanki, w której akcja rozgrywa się na bliski i średni dystans. Mocno ceniona jest współpraca z drużyną, ciągła komunikacja i zgranie. Dynamiczna rozgrywka wymusza na graczach szybkie podejmowanie decyzji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft | Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama