Reklama

​PS Plus Essential. Poznaliśmy tytuły gier na lipiec 2022

Sony rzuca rękawicę firmie Microsoft. Wszystko za sprawą nowej, odświeżonej gamingowej usługi PS Plus, która wprowadziła jednocześnie nieco zamieszania, jak i świeżości na rynek. Teraz dzięki jednemu przeciekowi poznaliśmy gry, które mogą zadebiutować w PS Plus w wariancie Essential już na początku lipca.

Gwoli przypomnienia, PS Plus Essential to najbardziej podstawowa wersja nowego PS Plusa, niczym nieróżniąca się od wariantu, który w ramach usługi funkcjonował do tej pory przed zmianą polityki działania ze strony Sony.

W ramach abonamentu gracze otrzymują dostęp do nowych tytułów, które regularnie, cyklicznie pojawiać będą się w bibliotece. Dzięki przeciekom pochodzącym od użytkownika "bilibili-kun" poznaliśmy listę gier, które zagoszczą w wariancie Essential już 5 lipca, czyli tak naprawdę za kilka dni.

Reklama

Warto dodać, że rzeczony użytkownik ma na swoim koncie wiele wiarygodnych i trafnych przecieków. Internauta działa prężnie od prawie roku i często upublicznia wieści dotyczące darmowych gier, które niebawem zawitają w usługach: Epic Games, Xbox Game Pass, czy właśnie we wspomnianym PS Plus.

PS Plus Essential. Gry, które pojawią się już 5 lipca:

  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PlayStation 4 / PlayStation 5)
  • The Dark Pictures: Man of Medan (PlayStation 4)
  • Arcadegeddon (PlayStation 4 / PlayStation 5)

Z kolei do 4 lipca nadal dostępne są takie produkcje jak: God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Nickelodeon All-Star Brawl.

Więcej informacji o usłudze PS Plus w nowej, odświeżonej przez Sony’ego formie możecie przeczytać w tym miejscu. Czy nowy PS Plus stanowi godną konkurencję do prężnie działającego na rynku Xbox Game Pass?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PS Plus | PlayStation Vita | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama