Reklama

W przyszłym miesiącu wystartują otwarte testy Sniper: Ghost Warrior 3

​Developerzy z polskiego studia CI Games ujawnili, że na początku przyszłego miesiąca zorganizowane zostaną otwarte testy powstającego Sniper: Ghost Warrior 3.

Jak ogłosili twórcy produkcji, 3 lutego rozpocznie się beta, która jednak odbędzie się tylko na PC (za pośrednictwem platformy Steam). Z tytułem zapoznać się będą mogli wszyscy chętni - jedynym warunkiem jest rejestracja na oficjalnej stronie projektu (TUTAJ) najpóźniej do 2 lutego.

Reklama

Osoby, które wezmą udział w testach, sprawdzą dwie misje z kampanii fabularnej pełnej wersji gry. W pierwszej - o nazwie Cut Off - główny bohater musi ręcznie zmienić pozycję talerzy anten satelitarnych w przejętej przez separatystów placówce. Umożliwi to przechwycenie komunikacji wrogów, a także zdobycie informacji na temat zaginionego brata Roberta.

W drugim zadaniu - Blackout - celem protagonisty ma być wyeliminowanie Ivana Krustcheva, zbrodniarza wojennego ukrywającego się w porzuconym kompleksie apartamentowców. Oczywiście jest strzeżony przez uzbrojonych ochroniarzy.

Warto zaznaczyć, że misję da się zrealizować - podobno - na kilka różnych sposobów. Osoby preferujące styl w tylu "Rambo" będą mogły wybrać otwartą konfrontację, ale pojawi się możliwość przekradnięcia przez zastępy wrogów, by pozbyć się mężczyzny po cichu. Ofiarę będzie można zabić też - jak na snajpera przystało - strzałem z dystansu, oddanym z sąsiedniego budynku.

Pełna wersja Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się 4 kwietnia. Produkcja zostanie wydana nie tylko na PC, ale także na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Dowiedz się więcej na temat: Sniper: Ghost Warrior 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje