Reklama

Vin Diesel ujawnił, że zagra w filmie na podstawie gry

Vin Diesel nie zamierza odpoczywać od aktorstwa. Hollywoodzki aktor poinformował na Instagramie, że zagra w filmie na podstawie gry wideo. Będzie też producentem tego przedsięwzięcia. Premiera ma się odbyć już w przyszłym roku.

Diesel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Hollywoodu. Aktor najbardziej znany jest z roli w filmie "Szybcy i Wściekli" oraz w jego wielu kontynuacjach. Amerykanin wystąpił także w słynnych produkcjach o superbohaterach spod skrzydeł Marvela. Artystę można było oglądać między innymi w dwóch częściach "Strażników Galaktyki", "Avengersach", a wcześniej w "Kronikach Riddicka". To właśnie te wszystkie role sprawiły, że 54-latek stał się bardzo popularny. Teraz ogłosił, że wystąpi w kolejnej produkcji. Tym razem będzie to film na podstawie bardzo znanej gry wideo.

Reklama

Diesel przyznaje, że od dawna jest pasjonatem gier wideo. Nie jest to zaskakujące, gdyż już przed laty występował w znanej ekranizacji gry wideo - "Kroniki Riddicka". Film nosił tytuł "Pitch Black". Główną rolę Riddicka grał właśnie Diesel. Aktor tak mocno zaangażował się w ten film, że kilka lat później sam postanowił wyprodukować jego dwie kontynuacje. Teraz bierze się za jeszcze głośniejszy tytuł.

Mowa o ARK: Survival Evolved. To gra, która na rynku zadebiutowała pięć lat temu, ale nadal znajduje się w ścisłej czołówce pod względem popularności. Aktualnie na platformie Steam można ją dodać do swojego konta zupełnie za darmo.

Film ma nosić tytuł "Ark 2". Według wielu dostępnych informacji Diesel nie tylko ma wystąpić jako aktor, ale tez ma być producentem tego filmu. Można zatem spodziewać się, że to dzieło będzie stało na bardzo wysokim poziomie i nie zawiedzie fanów. Premiera spodziewana jest na 2023 rok.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy