Venom w Unreal Engine 5? TeaserPlay znów to zrobił!

​Venom to często jedna z mniej docenianych postaci w uniwersum Marvela. Wśród superbohaterów jest niewątpliwie kilku bardziej znanych. Studio TeaserPlay postanowiło ożywić pamięć i stworzyło swój kolejny, ciekawy koncept.

Venom od ponad 30 lat zachwyca fanów

Venom po raz pierwszy wystąpił w jednym z wydań komiksów Marvela w lipcu 1984 roku. Jest on pozaziemską formą życia, żyjącą równolegle z człowiekiem. Jest to bardzo ciekawy Superbohater, gdyż łączył on się z innymi postaciami uniwersum Marvela.

Większej publiczności Venom dał się poznać w 2007 roku, gdy na ekrany kin weszła trzecia część adaptacji filmowej Spider-Mana. To właśnie wtedy ta postać zadebiutowała na "wielkim ekranie".

Reklama

W 2018 roku poświęcono oddzielny film Venomowi, a w tytułową rolę wcielił się słynny Tom Hardy. Produkcja nie zyskała jednak wielkiego rozgłosu. Niestety postać Venoma ciągle pozostaje w cieniu tak słynnych superbohaterów, jak Spider-Man, Doctor Strange, X-Man, Kapitan Ameryka czy Iron Man.

Studio produkujące fanowskie zwiastuny gier na silniku graficznym Unreal Engine 5 postanowiło zrobić swój trailer poświęcony temu bohaterowi. Sami zobaczcie, jak wygląda ten koncept.

Venom na najlepszym silniku graficznym

Nieco ponad dwuminutowa produkcja jest bardzo interesująca. Zaczyna się ona od widoku na Eddiego Brocka. Przechadza się on zatłoczonymi ulicami Nowego Jorku. Trzeba przyznać, że miasto położone na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych jest bardzo dobrze dopracowane przez TeaserPlay.

Gdy Brock skręca w jedną z mniejszych uliczek, następuje przemiana w Venoma. Całość jest bardzo efektowna. W tej roli wspina się po budynkach, biega z niebywałą prędkością po torach i wygląda jak żywo wyjęty z filmu czy komiksu.

To kolejny raz, gdy TeaserPlay bardzo mocno postarało się ze swoją koncepcją. Kto wie, może to skłoni twórców gier do stworzenia oddzielnej, dużej gry z Venomem w roli głównego protagonisty.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Venom | Unreal Engine 5 | TeaserPlay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy