Vampire Survivors - hit Steama zadebiutuje także na konsoli Nintendo Switch

Vampire Survivors szturmem podbił rynek Steama w ubiegłym roku. Teraz hitowy roguelike pojawi się także na przenośnej konsoli Nintendo Switch, oferując przy tym nowe możliwości.

Vampire Survivors to jedna z tych pozycji, która niespodziewanie zawładnęła lwią częścią gatunku roguelike’ów. Dzieło stworzone zostało przez studio poncle, które przez rok rozwijało i ulepszało swój tytuł, by finalnie zaprezentować go graczom w końcówce ubiegłego roku.

Omawiana w tym materiale gra opiera się na prostych w swoim założeniu zasadach i mechanikach - musimy przetrwać na mapie, która nasycona jest hordami otaczających nas potworów. W teorii szablonowy gameplay okazał się niesamowicie regrywalny na tyle, że Vampire Survivors to bez wątpienia jedna z najważniejszych gamingowych pozycji roku ubiegłego.

Reklama

Teraz podczas eventu Nintendo Direct ogłoszono, że hitowa gra Steama zaliczy także premierę na konsoli Nintendo Switch. Debiut produkcji wyznaczono na 17 sierpnia, więc fani nie będą musieli czekać zbyt długo. Co ciekawe, Vampire Survivors otrzyma na tej platformie nowe możliwości.

Gra na Switchu zawierać będzie lokalny tryb kooperacyjny i pozwoli na zabawę w cztery osoby. Taki sam tryb zagości oczywiście także na innych platformach, na których dostępny jest ten tytuł. Dodatkowo wersja na Nintendo Switch ubogacona zostanie dwoma wydanymi DLC - Legacy of the Moonspell oraz Tides of the Foscari.

Przypomnijmy, że do tej pory Vampire Survivors dostępne było na: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, jak również od grudnia ubiegłego roku także na mobilnych urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Na szczęście posiadacze przenośnego Switcha nie będą musieli uzbrajać się w potężne dawki cierpliwości, bowiem debiut tuż tuż...

Bazowa cena Vampire Survivors na Nintendo Switch wynosić będzie 5 dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Vampire Survivors | Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy