Reklama

Uniwersum Warhammera do 90% taniej na Steam

Ruszyła wyprzedaż Steam SKULLS, w ramach której można nabyć gry w uniwersum Warhammera z naprawdę dużymi, sięgającymi 90% zniżkami. Najnowsze wydarzenie dotyczące Warhammera, powinno ucieszyć wszystkich fanów. Zniżki na gry objęły zarówno uniwersum Warhammer Fantasy, jak i Warhammer 40,000. Przecenione są gry w niemal każdym gatunku. Od gier RPG po karcianki.

Warhammer to franczyza, której początki sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. Uniwersum wystartowało jako figurkowa gra bitewna, ale na przestrzeni lat rozwinęła się na niemal każdy dział branży rozrywkowej: kolekcjonerskie gry karciane, gry strategiczne, RPG akcji i kosmiczne gry strategiczne, nie wspominając o setkach powieści Warhammer Fantasy i Warhammer 40,000.

Gratka dla fanów Warhammera

SKULLS Festival of Video Games mający aktualnie miejsce na Steam, prezentuje wiele najlepszych tytułów z serii Warhammer. Co ważne podkreślenia, strategiczna gra turowa Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War dostępna jest za darmo przez cały czas trwania wyprzedaży.

Reklama

Pozostałe tytuły także warte są uwagi. Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr kupicie z 75% zniżką. Niedawno wydana gra strategiczna Total War: Warhammer 3 jest obniżona o 10%. Turowa gra strategiczna Warhammer 40,000: Battlesector aż o 40%, a bardzo dobrze przyjęta turowa gra taktyczna Warhammer 40,000: Mechanicus o 80%. Co zaskakujące, szalenie popularna seria Dawn of War nie otrzymała żadnych zniżek, mimo że jest jedną z najbardziej kultowych gier Warhammera.

Wydarzenie SKULLS na Steam promuje także nadchodzące gry i DLC Warhammera. Warhammer 40,000: Darktide został udostępniony w przedsprzedaży i jest klasową, pierwszoosobową, kooperacyjną strzelanką, w której gracze wcielają się w członków Inkwizycji walczących w obronie Hive City Tertium. Stworzony przez twórców serii Vermintide, Darktide ma ukazać się 13 września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy