Uncharted: Dwie najbardziej epickie przygody z serii już niedługo na PC!

​Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że gra Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zadebiutuje na PC już 19 października.

Historia opowiedziana na nowo

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei to zbiór wielokrotnie nagradzanych gier studia Naughty Dog, który składa się z Uncharted: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Obie odsłony są wypełnione akcją, dramatyzmem, ekscytującymi walkami i fascynującymi odkryciami, a wszystko to w zremasterowanej wersji, przystosowanej do najnowszych wymagań sprzętowych.

Od gęstej dżungli, przez ośnieżone górskie szczyty, po egzotyczne wyspy i tonące w strugach deszczu ulice - wszystkie te piękne lokacje zostały stworzone z niezwykłą dbałością o detale, które będzie można podziwiać w rozdzielczości 4K. Dzięki szerokiej gamie opcji konfiguracji, takich jak jakość tekstur i modeli, filtrowanie anizotropowe, cienie, odbicia czy okluzja otoczenia gra zapewni mnóstwo wrażeń. Dodatkowo, w Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC, dostępne są wszystkie funkcje kontrolera DualSense, takie jak efekty dotykowe czy adaptacyjny efekt "Trigger".

Reklama

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Po kilku latach od ostatniej przygody Nathan Drake, były poszukiwacz skarbów, musi wrócić do świata złodziei. Los wzywa odkrywcę, gdy Sam, jego uznawany wcześniej za zmarłego brat, powraca i prosi Drake’a o pomoc w ratowaniu własnego życia, oferując przygodę, której ten nie może się oprzeć. Największa z dotychczasowych przygód Drake’a wystawi na próbę jego determinację oraz sprawdzi, co jest gotów poświęcić, by uratować najdroższe osoby.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Chloe Frazer angażuje słynną najemniczkę, Nadine Ross, i wyrusza wraz z nią do Ghatów Zachodnich w Indiach w celu zdobycia starożytnego artefaktu - Złotego Kła Ganeśi. Chloe nie może dopuścić, by dostał się w niepowołane ręce. W trakcie swojej najważniejszej jak dotąd wyprawy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i zdecydować, co jest gotowa poświęcić, by osiągnąć swój ambitny cel.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama