​Ukrainian Games Festival, czyli przeceny na wiele gier m.in. STALKER

Końcówka sierpnia to jak się okazuje, idealny okres dla graczy. Na Steamie wystartował bowiem festiwal wyprzedaży ukraińskich gier wideo. Rabaty dotknęły naprawdę wiele tytułów, które możecie nabyć po zdecydowanie mniejszych cenach.

Co rusz na popularnych platformach z grami organizowane są przeróżne eventy i festiwale, na których obowiązuje wiele przecen bardzo popularnych i nieco mniej znanych, ale również wartych wzięcia pod uwagę w kwestii zakupowej produktów.

Już teraz korzystać możecie ze specjalnej wyprzedaży w serwisie cyfrowej dystrybucji gier - na polskim GOG-u. Ponad 3500 tytułów objętych zostało obniżkami, a oferta jest tak bogata, że każdy powinien znaleźć coś interesującego dla siebie.

Równolegle na platformie Steam wystartował Ukrainian Games Festival, czyli wydarzenie dedykowane grom, które powstały spod skrzydeł producentów pochodzących z Ukrainy. Na liście znajdziemy wiele znanych produkcji, ale oprócz nich jest to idealna okazja do zapoznania się z wieloma innymi, równie interesującymi pozycjami.

Reklama

Ukrainian Games Festival. Co warto kupić?

Oczywiście wśród przecenionych gier znajdziemy kultową serię S.T.A.L.K.E.R. od GSC Game World. Oprócz tego spore zniżki dotknęły również gry traktujące o przygodach Sherlocka Holmesa.

Za trzy części S.T.A.L.K.E.R-a wydamy nieco ponad 40 zł:

  • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow od Chernobyl - 17,99 zł (przecena z 71,99 zł)
  • S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - 8,99 zł (przecena z 35,99 zł)
  • S.T.A.L.K.E.R.: Call of Prypyat - 17, 99 zł (przecena z 71,99 zł)

Sherlock Holmes Chapter One zakupimy z kolei za 99,50 zł i jest to aż 50% zniżka (docelowa aktualna cena to 199,00 zł). Aż 80% promocja dotknęła Sherlock Holmes: Crimes nad Punishments. Ten tytuł zakupimy za jedyne 25,80 zł. Podobna cena widnieje przy produkcji Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter.

Warto zwrócić jeszcze uwagę na kolejną wydaną przez GSC Game World grę, czyli Cossacs 3. Ten tytuł otrzymacie za 28,79 zł (60% zniżka).

Listę wszystkich gier w ramach Ukrainian Games Festival możecie zobaczyć pod tym adresem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | STALKER 2: Heart of Chornobyl | Sherlock Holmes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama