Reklama

Ujawniono nową postać do Overwatch – Żelazną Pięść

Blizzard zaprezentował postać, która wkrótce pojawi się w nastawionej na sieciową zabawę produkcji Overwatch – Żelazną Pieść.

Nowy podopieczny tak naprawdę nazywa się Akande Ogundimu. Pochodzi z Nigerii, a także jest jednym z liderów grupy Szpon. Mężczyzna wierzy, że tylko przez wojny i chaos ludzkość może stawać się lepsza.

Niegdyś Żelazna Pięść był mistrzem sztuk walki. Karierę wojownika przerwała utrata prawej ręki w trakcie kryzysu omnicznego. Kończynę co prawda zastąpił cybernetyczną protezą, ale nie mógł uczestniczyć w zawodach.

Podczas starć korzysta z potężnej rękawicy wyposażoną w działko z regenerującą się po jakimś czasie amunicją. Poza tym uderzeniem pięścią w ziemię potrafi wygenerować falę sejsmiczną, która ogłusza i przyciąga oponentów.

Reklama

Żelazna Pieść dysponuje także ciosem podbródkowym, który wyrzuca rywali w powietrze, a także ciosem rakietowym przebijającym mury i tarcze oraz odrzucającym nieprzyjaciół. Najsilniejszą zdolnością bohatera jest zaś meteor - podopieczny atakuje powietrza, zadając ogromne wrogom ogromne obrażenia.

Data premiery nowej postaci nie jest na razie znana, ale trafi na wszystkie platformy sprzętowe Overwatch - PC, Xbox One i PlayStation 4. Posiadacze komputerów osobistych mogą jednak sprawdzić podopiecznego na serwerach testowych, na których śmiałek jest już dostępny.

Poniżej można obejrzeć dwa materiały poświęcone Żelaznej Pieści - zwiastun fabularny oraz materiał z udziałem producenta gry, Jeffa Kaplana, który opowiada o bohaterze.

Trailer:

Materiał:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje