Reklama

Ujawniono datę premiery odświeżonej wersji Star Ocean: The Last Hope w Europie

Square Enix podało termin debiutu odświeżonego wydania Star Ocean: The Last Hope na rynkach zachodnich - Europie i USA.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, produkcja zadebiutuje 28 listopada. Tego dnia ukaże się na dwóch platformach sprzętowych - PC oraz PlayStation 4. Gra jest pierwszą odsłoną japońskiej serii, która pojawi się na komputerach osobistych.

Oryginalne wydanie ujrzało światło dzienne w 2009 roku na Xbox 360. Kilkanaście miesięcy później na konsolę PS3 trafiła rozbudowana - tak zwana międzynarodowa - edycja tytułu. Za powstanie projektu odpowiadają developerzy ze studia tri-Ace.

Star Ocean: The Last Hope jest czwartą w kolejności częścią cyklu, ale akcję osadzono przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej odsłonie. Gracze wcielają się w niejakiego Edge’a Mavericka, który za pomocą statku kosmicznego przemierza galaktykę, odwiedzając różnego rodzaju planety.

Reklama

Oczywiście nie brakuje starć z przeciwnikami, toczonych w czasie rzeczywistym. W walkach biorą udział maksymalnie cztery postacie, a istotnym elementem potyczek jest współpraca pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu.

W odświeżonej wersji twórcy poprawili oprawę wizualną  - na odpowiednio mocnym PC oraz PS4 Pro pojawi się możliwość zabawy w 4K. Na komputerach osobistych autorzy dostosują sterowanie do możliwości klawiatury i myszy. Poniżej można obejrzeć zwiastun nowej edycji gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy