Uczestniczka Miss Universe wystąpiła w cosplayu z gry?

W Nowym Orleanie odbywa się konkurs Miss Universe - jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w historii na najpiękniejszą kobietę świata. Jedną z kandydatek jest Ukrainka Viktoria Apanasenko. Kobieta zaszokowała wielu swoim strojem podczas pokazu.

Konkurs Miss Universe cieszy się wielkim prestiżem

Miss Universe jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piękności dla kobiet na świecie. Konkurs odbywa się od 1952 roku i gromadzi najpiękniejsze kobiety z 84 krajów. Aktualnie tytuły broni indyjska 23-letnia modelka Harnaaz Sandhu, która zostawiła w pokonanym polu reprezentantkę Paragwaju i Republiki Południowej Afryki.

W styczniu odbywa się kolejna, 71. już edycja prestiżowego konkursu. Debiutuje w nim reprezentantka Bhutanu, gdyż ten kraj nigdy wcześniej nie brał udziału w tych "zawodach". Okazuje się, że w środowisku graczy inna z kandydatek na Miss Universe skupiła na sobie mnóstwo uwagi.

Reklama

Mowa o Ukraince Viktorii Apanasenko. Użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit.com skojarzyli strój przywidziany przez kandydatkę z cosplayem z gry wideo. Istnieje jednak spór, do którego tytułu lepiej on pasuje.

Cosplay z gry w pokazie konkursu Miss Universe?

Strój zaprezentowany przez Apanasenko zrobił wielkie wrażenie na internautach. Kobieta weszła na scenę ubrana w efektowne, wielki skrzydła oraz z mieczem w dłoniach. Jednoznacznie można wywnioskować, że modelka chciała zademonstrować wojowniczą postawę, co prawdopodobnie nawiązywało do wojny w Ukrainie.

Internauci widząc ten strój, zasugerowali, że to nawiązanie do słynnego "Warhammera", inni spekulują także, że może być to odwzorowanie jednej ze skórki w "Overwatchu" od Blizzard Entertainment. Kobieta na swoim instagramowym proflu nazwała swoją postać "Wojownikiem Światła", co również może być nawiązaniem do "Final Fantasy".

Nie wiadomo zatem dokładnie, jaką grą wideo inspirowała się kobieta. Z pewnością jednak możemy stwierdzić, że zaprezentowany cosplay robi wielkie wrażenie i takiego dzieła nie powstydziłyby się cosplayerki zajmujące się tą dziedziną sztuki od wielu lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cosplay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama