Reklama

Twórcy Titanfalla pracują nad "trzecioosobową grą akcji"?

Od premiery Titanfalla minęło już kilka miesięcy, Respawn Entertainment zajmuje się teraz głównie opracowywaniem kolejnych dodatków do gry i aktualizacji. Co jednak potem?

Wiele wskazuje na to, że następnym projektem niekoniecznie musi być sequel produkcji z mechami - a przynajmniej może być on nie jedyny. Z umieszczonych przez studio ofert pracy, wynika, że pracuje ono nad... produkcją trzecioosobową.

Na stronach studia Respawn Entertainment pojawiły się oferty pracy. Ekipa dowodzona przez Vince’a Zampellę poszukuje kilku nowych osób na różnych stanowiskach, w tym starszego animatora i starszego artysty postaci. Nie to jest jednak najważniejsze, a wymagane od kandydatów doświadczenie.

Firma szuka ludzi, którzy pracowali wcześniej nad "trzecioosobową grą akcji lub produkcją z elementami eksploracji". Oczywiście trudno wyciągać na tej podstawie jakiekolwiek wnioski, ale fakt, że studio zajmujące się FPS-ami i składające się głównie z byłych pracowników Infinity Ward odpowiedzialnych niegdyś za rozwój serii Call of Duty poszukuje osób mających na koncie gry pokroju Uncharted czy Tomb Raider jest dosyć zaskakujący.

Reklama

Warto przy tym wspomnieć, że w ubiegłym tygodniu do ekipy dołączył Stig Asmussen, który wcześniej był dyrektorem kreatywnym serii God of War. Całkiem możliwe, że Respawn Entertainment chce sprawdzić się na zupełnie nowym dla siebie gruncie. A przy okazji nie ograniczać się - tak jak Infinity Ward - tylko i wyłącznie do jednego cyklu. I bardzo dobrze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy