Twórcy Borderlands 2 pracują nad dwiema nowymi grami

Gearbox Software na razie koncentruje się tylko na Borderlands 2 i rozszerzaniu gry o nowe DLC, ale to nie oznacza, że nie pracuje nad kolejnymi projektami.

W trakcie PAX Prime przedstawiciele studia ujawnili, że zajmują się dwoma nowymi markami, a do bety jednej z nich można uzyskać już dostęp. W trakcie panelu dyskusyjnego na PAX Prime ekipa Gearbox Software zdradziła, że pracuje nad dwoma grami należącymi do zupełnie nowych marek.

Obie produkcje zmierzają przy tym - co chyba jest już oczywiste - na Xboksa One oraz PlayStation 4. Ponadto już teraz można zapewnić sobie dostęp do bety jednego z projektów. Wystarczy wykupić paczkę uprawniającą do obejrzenia transmisji z tegorocznego spotkania z fanami.

W zestawie znajdziemy - oprócz linku do streamingu i klucza do testów - nakrycia głowy i skórki do Borderlands 2, Homeworlda HD i Homeworlda Classic. Aha - jutro też światło dzienne ujrzy dodatek Ultimate Vault Hunter 2 podnoszący maksymalny poziom doświadczenia do 72. i dodający lokację Digistruck Peak Challenge.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje